CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE Blade 10 Smart

No search results

5 dôvodov, prečo by ste mali nosiť obal na telefón

Ešte stále sa neviete rozhodnúť, či je pre vás obal na telefón ZTE Blade 10 Smart naozajstnou nutnosťou? Podľa slov odborníkov na bezpečnosť smartfónov by sa mal kvalitný obal stať povinnou výbavou každého používateľa telefónu. Neveríte? Presvedčíme vás hneď v 5 jednoduchých dôvodoch. Za prvé si s telefónom zaistíte bezpečnosť pred mechanickým poškodením. S kvalitným obalom vám totiž už nehrozia žiadne nevzhľadné vrypy alebo poškodenia tela telefónu, ktoré by vás mrzeli po celú dobu jeho používania. Za druhé vás nebude trápiť zmoknutie či „utopenie telefónu“. Naše obaly na ZTE Blade 10 Smart sú totži odolné aj voči vlhkosti, ktorá nikdy nie je pre telefón priaznivá. Akokoľvek môže byť vodeodolný. Ako tretí dôvod vám uvádzame to, že s obalom dokážete zachovať hodnotu vášho telefónu ZTE Blade 10 Smart až o 80 % dlhšie. Tak, aby aj po rokoch používania ostal presne tak isto nepoškodený, ako v ten deň, keď ste si ho kúpili. Za štvrté ušetríte čas, nevry aj peniaze pri zbytočných opravách telefónu. Pri výmenách a opravách totiž často musíte na náhradné diely čakať aj niekoľko dní či týždňov. No a v neposlednom rade získate s originálnymi obalmi neodmysliteľne štýlový doplnok na každý deň a do každého počasia. Rozhodli ste sa, že kvalitný obal na ZTE Blade 10 Smart musíte mať? Potom si poďte vybrať z našej širokej ponuky podľa svojho gusta.

Vyberte si kvalitu a štýl

Kvalitný obal na telefón váš mobil ochráni za každých okolností. Ale ako si vybrať tak, aby bol pre vás kryt praktický a navyše sa vám aj páčil? Je to jednoduché. V prvom rade je potrebné urobiť rozhodnutie o type krytu. Jednoduchý silikónový obal na telefón sa hodí väčšine zákazníkov, pretože spĺňa všetky dôležité parametre: ochráni zadnú časť mobilu aj jeho boky a navyše vďaka okrajom prečnievajúcim o pár milimetrov na displej sa vám nepoškriabe ani obrazovka pri pokladaní na rovné povrchy ako stôl v kancelárii či iné podložky. Silikónové puzdrá sú maximálne flexibilné, veľmi rýchlo sa prispôsobia telefónu svojimi rozmermi aj výrezmi na foťák či externé komponenty, a prichytia sa ho ako kliešť. Práve preto sa o telefón nemusíte báť ani pri pádoch či ďalších neočakávaných situáciách. Vybrať si pritom môžete z neuveriteľne širokej ponuky kolekcie Etuo Design Case. Naše kryty na ZTE Blade 10 Smart nájdete v elegantnom a modernom prevedení tmavého mramoru s doplnkami drahých kovov alebo naopak v príjemne chladivom vzore bieleho mramoru. Veľmi obľúbenými sa stali aj motívy Gold Abstract, ktoré predstavujú abstraktné umelecké diela doplnené o zlatistú žiaru vo svojej najjemnejšej podobe. Ak ste citlivá duša spätá s prírodou, iste sa vám zapáčia naše jemné boho vzory pierok alebo lapačov snov a tvrdým minimalistom odporúčame jednoduché geometrické motívy či dokonca plne transparentné obaly, ktoré nechajú vyniknúť čisté krivky vášho mobilu. Máte naopak radi trochu výstrednosti? Potom budú na mieste silikónové obaly s motívmi divokých pastelových kvetov, výraznými nápismi alebo farbami hrajúce dúhové obaly.

Telefón vhodný na bežné používanie: ZTE Blade 10 Smart

Posvieťte si na skvelý telefón ZTE Blade 10 Smart. Získate s ním mnoho výhod, ktoré sa vám pri každodennom používaní budú skutočne hodiť. Prvou z nich je displej s uhlopriečkou 6 palcov a rozlíšením 1560 x 720 bodov. Môžete sa taktiež tešiť na trojitý zadný fotoaparát, ktorému panuje hlavný objektív v rozlíšení 16 MPx a dopĺňajú ho senzory 8 a 2 MPx. K telefónu patrí taktiež pripojiteľnosť ku 4G sieti, predný 5 MPx selfie foťák, či Bluetooth 4.2. Výkonná batéria vám so svojou kapacitou 4 000 mAh vydrží bez nabíjania pokojne aj dva dni a interná pamäť 64 Gb spoločne s možnosťou zapojenia microSD karty poskytnú dosť priestoru pre všetky dáta, ktoré potrebujete mať v mobile.