CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil ZTE

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitné kryty na mobily ZTE!

Smartfóny ZTE sú perfektným riešením pre všetkých, ktorých pri výbere telefónu nezaujíma iba jeho design a výkon, ale taktiež cena. Práve tá je atribútom, ktorý možno rozhodol aj pri vašom výbere. Pokiaľ je to tak, asi nechcete, aby sa váš telefón zničil, ale skôr aby vydržal dlhší čas bez poškodenia. To môžete dokázať s odolnými obalmi na telefóny ZTE, ktoré vášmu mobilu poskytnú neustálu ochranu pred vrypmi, škrabancami aj odreninami.

ZTE - vyberiete si knižkový, alebo radšej silikónový obal ?

Že sa pri výbere príslušenstva k telefónu nespoľahnete len tak na hocičo? To je skvelé! U nás máte na výber z obalov tej najlepšej kvality. Rozhodnite sa napríklad pre kolekciu elegantných knižkových puzdier Wallet Book. Poskytnú dokonalú ochranu zo všetkých strán, vnútorná vrstva z TPU materiálu krásne obopne váš telefón a vonkajšia vrstva v imitácii kože zamedzí nechávaniu odtlačkov. Nie je jednofarebnosť váš štýl? Potom zvoľte knižkový obal s farebnými vzormi, alebo si svoj vysnívaný motív či fotografiu na obal navrhnite sami. A v prípade, že vás lákajú štíhle silikónové kryty s matnými odleskami, máme pre vás riešenie v podobe obalov z kolekcie FLEXmat.

Vybírejte nadčasově - značky ZTE!

Bolo len otázkou času, kedy si mobilné telefóny ZTE získajú srdcia európskych zákazníkov rovnako, ako sa to stalo v domovskej krajine spoločnosti – v Číne. Spoločnosť ZTE totiž odvádza špičkovú prácu už od roku 1985 a zdá sa, že sa nechystá spomaliť. Jej smartfóny patria medzi strednú triedu, určite však s nimi získate nielen bezkonkurenčnú cenu, ale aj slušnú kvalitu a uspokojujúci výkon. Ak ste aj vy podľahli čaru modelov ZTE Axon, ZTE Blade alebo ZTE Nubia, nešliapli ste vedľa, práve naopak! Chcete však svoj telefón značky ZTE ochrániť pred neblahými vplyvmi náhod a zachovať jeho životnosť čo najdlhší čas? Doprajte mu odolný obal v kombinácií s efektívnou ochranou displeja. Z našej ponuky si určite vyberiete tie pravé ochranné doplnky na mobil.