+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 9S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - doska>

Obal na mobil Corko Hard Case - doska

19,90 €
/ skladom

Vyberte si ten najlepší obal na telefón

Ak vlastníte telefón Xiaomi Redmi Note 9S, chcete si ho pravdepodobne udržať v čo najlepšom stave čo možno najdlhší čas. Všetkých z nás predsa veľmi nahnevá, pokiaľ sa nám nový telefón poškodí v dôsledku pádu na tvrdú zem alebo poškriabania ostrým predmetom. Spoľahlivý obal je tým najlepším riešením. Tie na etuo.sk sú naozaj kvalitné, pretože ochránia nielen zadnú a bočné strany smartfónu, ale vďaka hrane prečnievajúcej pár milimetrov nad okraj aj displej telefónu. Pre kompletnú ochranu vám však ponúkame aj tvrdené sklá či ochranné fólie.

Silikónový kryt, flipové puzdro alebo knižkový obal?

Otázkou teraz už len ostáva, akému krytu dáte osobne prednosť. Niektorí naši zákazníci vyžadujú absolútne bezpečie, a preto si zvolia flipové puzdro. Ochráni váš telefón aj pri páde na tvrdú zem, má spoľahlivý magnetický systém uzatvárania a naviac vyzerá veľmi elegantne. Na druhú stranu sú dnes populárne aj silikónové puzdrá z na Xiaomi Redmi Note 9S z odolného TPU materiálu, ktoré vyrábame v stovkách farebných prevedení presne podľa vášho gusta. Napríklad v minimalistickej kolekcii Soft Flex alebo v odviazanejšej Fantastic Case. Ak by ste chceli svoj kryt využívať aj ako stojan na telefón či malú „peňaženku“, rozhodnite sa pre knižkové puzdro, ktoré vám na to poskytne dostatok miesta aj funkčnej podpory.

Xiaomi Redmi Note 9S proste zaujme!

Telefón s veľmi dobrou výdržou batérie, veľkou obrazovkou, atraktívnym dizajnom a skvelým fotoaparátom za priaznivú cenu? Už nemusíte hľadať, s modelom Xiaomi Redmi Note 9S ste ho našli! Okrem toho, že vám poskytne skvelý výkon vďaka osemjadrovému procesoru Qualcomm Snapdragon 720 G, mnoho úložného miesta a moderné minimalistické rámčeky okolo displeja, sa môžete tešiť aj na výkonný fotoaparát. Ten obsahuje 4 špecializované kamery, ktoré dopĺňa aj predný selfie snímač. Telefón vám vďaka 5020 mAh batérii vydrží celé dva dni a naviac ho môžete zapojiť aj na rýchle nabíjanie.