+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 9 Pro, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - meď>

Obal na mobil Graver Hard Case - meď

18,90 €
/ skladom

Doprajte si ten správny obal na mobil

Obal na mobil už dávno nepredstavuje len nevzhľadnú a neforemnú fóliu, ktorá má telefón chrániť pred poškodením. Dnešné kryty patria k povinnej výbave každého z nás, a preto si chceme vybrať tie najlepšie, najkrajšie a najkvalitnejšie kúsky. V elektronickom obchode euto.sk sa vám to podarí. Ponúkame vám viac ako 300 krytov v rozličnom štýle, farbe aj prevedení. Avšak všetky perfektne doplňujúce váš Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max. Obaly z nášho e-shopu perfektne sadnú na váš telefón, pevne ho obopnú a postarajú sa o to, aby ho zachovali v bezpečí za každých okolností. Sú odolné voči vlhkosti, pôsobeniu ostrých predmetov aj pádom. Naviac nechránia len zadnú časť telefónu, ale aj tú bočnú.

Nielen bezpečie, ale aj štýlový dizajn

Kryt však nie je len o účele, ale aj o jeho výzore. Vyberte si presne taký, ktorý bude sedieť vášmu životnému štýlu a vkusu. Ak sa často nachádzate v extrémnejších podmienkach, stavte skôr na knižkový obal, ktorý ochráni váš telefón po všetkých stranách a naviac poslúži aj ako praktický stojan pri sledovaní videí na telefóne na cestách. Naopak silikónové puzdro je ako stvorené pre minimalistickejšie zameraných ľudí, ktorí majú radi zaujímavé riešenia.

S Redmi Note 9 Pro Max profesionálnymi fotografmi

Telefón Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max prichádza na trh s profesionálnymi fotoaparátom, ktorý si zamilujete. Kombinuje v sebe 64 MPx primárny senzor, 8 MPx ultraširokú šošovku pre skvelé zachytenie priestoru, 5 MPx makro kameru hľadiacu aj tie najmenšie detaily a 2 MPx hĺbkový senzor pre realistickejšie zábery. To celé doplnené o batériu s kapacitou až 5020 mAh, ktorá vám pokojne vydrží 2 až 3 dni a nabije sa z 0 na 50 % za menej ako 30 minút. Zaujalo vás to? Potom sa schuti vrhnite na toto Max dobrodružstvo!