+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 9 Pro

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 9 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 9, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom

 

 

Kryt a telefón musia byť nerozlučná dvojica

To platí hlavne v dnešnej uponáhľanej dobe, kedy každý z nás nosí svoj telefón úplne všade, a preto stáva, že nám omnoho častejšie vypadávajú z ruky, poškodzujú sa vo vreckách či kabelkách alebo sa jednoducho oškrú pri pokladaní na nerovné povrchy. Práve preto je vhodné staviť na čo najlepšiu ochranu. Naše kryty chránia telefón nielen zo zadnej strany, ale aj z bokov a vďaka o milimetre prečnievajúcej hrane taktiež spredu. Tu je však najvhodnejšie doplniť ochranu aj o kvalitné tvrdené sklo alebo fóliu na displej.

Viete, ako nájsť puzdro svojich snov?

Je to veľmi jednoduché. Najprv sa rozhodnite, o aký typ krytu na Xiaomi Redmi Note 9 Pro máte záujem. Bude to knižkový obal, ktorý síce zaberie o trochu viac miesta v kabelke, ale váš telefón 100 % ochráni zo všetkých strán? Alebo si vyberiete radšej tenučký moderný silikónový kryt z kvalitného TPU materiálu? Na výber máte aj flipové obaly, plastikové kryty či puzdrá v nových kolekciách. Najmodernejšie sú aktuálne drevené kryty, ktoré majú špecifické vzory aj štruktúru, mnohí si však zamilovali aj hit v podobe gravírovaného obalu. Ak máte radšej minimalizmus, stavte na našu jednoduchú etuo kolekciu a pokiaľ naopak váš šatník aj myseľ hýri farbami a novými nápadmi, zamerajte sa na hravú kolekciu Fantasy Case.

Profesionál Note 9 Pro

Možno prvé, na čom vám pri smartfóne Xiaomi Redmi Note 9 Pro spočinie zrak, je 6,67-palcový displej s veľmi elegantným kruhovým výrezom pre 16 MPx sefie kameru, FHD+ rozlíšením a pomerom strán 20:9. Ďalšou „vychytávkou“ je zabudovaný bočný odtlačok prstov, ktorý pomáha jednoduchšie a rýchlejšie otvárať telefón napríklad pri tom, keď ho máte uložený vo vrecku alebo v kabelke. Zlákať sa môžete dať aj batériou s ultrasilnou výdržou až 209 hodín za normálneho používania a 14 hodín pri intenzívnych hrách.