Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 9

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 9


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 9 Pro, Xiaomi Redmi Note 9 Pro Max, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1030
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Perfektné obaly na Xiaomi Redmi Note 9

V etuo.sk veľmi dobre vieme, že každý náš zákazník má svoj osobitný vkus. Práve preto zaraďujeme do ponuky obalov na Xiaomi Redmi Note 9 stovky rôznych typov krytov, ktoré zaručia, že si u nás vyberie každý. Jedným z najobľúbenejších typov puzdier na mobil sú práve silikónové obaly. Držia svoj tvar, sú dostupné v nespočetných farebných prevedeniach, sú ľahké a naozaj spoľahlivé. Pokiaľ hľadáte obal, ktorý s vami vydrží aj extrémnejšie podmienky, spoľahnite sa na karbónové puzdro. Vďaka odolnému materiálu je odolné voči mnohým typom pádov aj iných poškodení. Knižkové puzdrá sú taktiež jednou z najodolnejších možností. Ochránia totiž aj prednú časť vášho telefónu Xiaomi Redmi Note 9, a tak sa nemusíte báť o bezpečnosť obrazovky. Ak naopak chcete, aby vynikol hlavne dizajn vášho zariadenia, spoľahnite sa na transparentné kryty. Sú ľahučké a na mobile pôsobia naozaj prirodzene.

Doplnok, ktorý váš mobil naozaj ochráni

Obaly z etuo.sk vynikajú svojou trvanlivosťou. Sú vyrábané z odolných materiálov, ktoré nielen bránia poškriabaniu a odreninám, ale aj navlhnutiu či iným mechanickým poškodeniam telefónu. V krásnej podobe vám vydržia po celé roky, môžete ich umývať pod tečúcou vodou alebo čistiť vlhkým obrúskom. Keďže je ich tvar naozaj precízne riešený, nemusíte ich z telefónu nikdy skladať ani pri nabíjaní, fotení či počúvaní hudby.

Nová vlajková loď Xiaomi Redmi Note 9

Pôsobivé fungovanie vďaka octa-core procesoru so silnejším GPU a CPU výkonom, moderný dizajn a 48 MP Quad fotoaparát so štyrmi objektívmi. To je Xiaomi Redmi Note 9. Poteší vás pri ňom nielen 5 020 mAh batéria, ktorá vydrží 147 hodín počúvania hudby, 33 hodín hovorov alebo 16 hodín neobmedzeného hrania, ale taktiež excelentný fotoaparát. S rozlíšením 48 MP, širokouhlým, makro objektívom aj hĺbkovým senzorom zachytí vaše fotografie presne podľa vašich predstáv. S Redmi Note 9 Iste nešliapnete vedľa!