Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 8

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 8

Smartphone Redmi Note 8t a Redmi Note 8 Pro je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

16,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

16,90 €
/ skladom

Doprajte vášmu Xiaomi Redmi Note 8 vhodný obal

Sú na trhu viac a viac žiadané. Reč je o smartfónoch a ostatných vychytávkach čínskej značky Xiaomi, ktorá sa pomaly ale isto dostáva na popredné miesta na technologickom trhu. Prvotriedna kvalita za skvelú cenu - aj tak by sa dala táto značka charakterizovať, súhlasíte? Xiaomi Redmi Note 8 je toho dôkazom. Ochráňte váš telefón pred mechanickým poškodením kvalitným puzdrom, obalom alebo krytom z ponuky nášho internetového obchodu Etuo.sk. Len si zoberte, koľko toho za deň musí zniesť – od povaľovania sa v taške, cez „útoky“ vašich detí, až po riziko pádu na zem. Kvalitné kryty na mobil dokážu váš chytrý telefón Xiaomi Redmi Note 8 ochrániť pred škrabancami, nečistotami, prachom, prasknutím či celkovým rozbitím displeja.

Vyberte si z rôznych doplnkov pre váš Xiaomi Redmi Note 8

V e-shope etuo.sk sú pre vás pripravené štýlové silikónové kryty na mobil aj elegantné klapkové či knižkové puzdrá pre váš inteligentný telefón Xiaomi Redmi Note 8. Všetko, čo musíte okrem nahliadnutia do našej pestrej ponuky urobiť, je uistiť sa, že vyberáte obal konkrétne na Redmi Note 8. Máme stovky krytov, obalov a puzdier, všetky sú však vyrábané vždy pre daný model telefónu a disponujú aj presnými výrezmi pre ovládacie prvky zariadenia, preto výber modelu v našej ponuke na hlavnej stránke rozhodne nepodceňujte.

Nie je motív ako motív

Z našej ponuky si môžete vybrať rôznorodé farebné silikónové kryty, obaly so štýlovou, originálnou grafikou i puzdrá v elegantnom prevedení. Medzi naše najpopulárnejšie kúsky patria kryty na mobil s vlastným motívom, najčastejšie s osobnými fotografiami. Potlač na našich obaloch je rozmanitá, kryty, puzdrá a obaly máme zoradené aj v tematických kolekciách, aby ste sa v nich dobre orientovali. Športové motívy, ročné obdobia, zvieracie potlače, kvetiny i populárny minimalizmus. Zadovážte si takú potlač, ktorá bude zároveň najviac odrážať vašu osobnosť. U nás si vyberie každý.