Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 5

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

16,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

16,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - jelša>

Obal na mobil Wood Hard Case - jelša

16,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi Note 5

Tu nájdete odolné puzdra, kryty a obaly na mobilný telefón Xiaomi Redmi Note 5. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi Note 5

Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil Xiaomi Redmi Note 5, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Xiaomi Redmi Note 5 - informácie o telefóne

Telefóny rady Redmi dokázali vždy zaujať zaujímavým pomerom cena/výkon a v rovnakom duchu nadviazali aj väčšie zariadenia s označením Note. V mnohých prípadoch však bolo nutné zmieriť sa s nejakým ústupkom, zvyčajne to bol slabší fotoaparát. V ostatných ohľadoch sa ale takmer vždy išlo o veľmi dobre vybavené zariadenia. Xiaomi Redmi Note 5 pokračuje v nastolenom trende a darí sa mu to veľmi dobre. Výrobca zvládol vyvážiť jednotlivé komponenty a funkcie do vydareného celku. Vysoko výkonný a do posledného detailu prepracovaný mobilný telefón Redmi Note 5 značky Xiaomi uspokojí aj náročnejších užívateľov. So zadným duálnym fotoaparátom zaobstaráte kvalitné snímky, ktoré sa vyrovnajú tým profesionálnym, zatiaľ čo s prednou šošovkou doplnenú o jemný blesk dosiahnete tých najskvelejších selfie fotografií. Všetko si prezriete na celoplošnom displeji s pomerom strán 18:9, ktorý vám sprostredkuje krásny obrazový zážitok. Vnútri telefónu sa ukrýva najnovší procesor Snapdragon 636, ktorý zaistí perfektný výkon.