CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 11T Pro

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Príjemné materiály a protišmykovosť. S obalmi od etuo.sk

Ak sa vám stáva, že vám občas telefón vypadne z ruky, vyšmykne sa pri behu na autobus či či skončí na zemi pri tom, ako si ho vkladáte do ruksaku, nezúfajte. Nie ste nemotorní. Len ste ako väčšina z nás – normálni. Každému sa totiž pri klzkých materiáloch, z ktorých sú dnes telefóny vyrábané, stane, že sa mu mobil občas vyšmykne. Niekedy to skončí dobre, inokedy nie. A práve pre tieto prípady by ste mali mať vždy pripravený obal na telefón ako poistku a prevenciu pred poškodením spôsobeným pádmi, nárazmi a otrasmi. Obaly na telefóny dokážu v mnohých situáciách úplne zabrániť vyšmyknutiu, práve vďaka protišmykovým materiálom, ktorú sú naviac veľmi príjemné na dotyk. Telefón urobia trochu „mohutnejším“, akoby ľahším na manipuláciu a rozhodne spoľahlivejším na úchyt. Ako bonus nezanechávajú mastné odtlačky prstov ani ďalšie nečistoty z okolia. A keď vám s obalom telefón z rúk naozaj vypadne alebo ho proste v záchvate zlosti hodíte o zem či do steny, je ochránený pred rozbitím, preliačením, škrabancami a ďalším poškodením. Taká jednoduchá a pritom účinná ochrana sa už oplatí, no nie?

Kedy sa pre vás hodí obal s vlastným motívom

Hlavne vtedy, keď chcete vlastniť 100 % originálny kryt na mobil, aký nemá nikto iný na svete. S vlastným krytom na telefón udávate svoj štýl a nechávate ostatných trochu „nakuknúť“ do svojho súkromia. Obal s vlastným motívom je tak vhodný tiež vtedy, keď vám už len sociálne siete na prezentovanie svojich fotografií nestačia a hľadáte nové cesty, ako sa vyjadriť. Samozrejme, na výrobu vlastného krytu musíte mať aj trochu voľného času, alebo aspoň možnosť nájsť si zhruba 15 minút na svoju tvorbu a objednanie. Ale hlavne musíte mať chuť tvoriť a svojim výtvorom sa potom pochváliť. Ak na všetko, čo sme písali, šťastne prikyvujete, rýchlo si pri svojom type telefónu vyhľadajte možnosť „navrhnúť kryt“ a poďme spoločne na to! Váš kryt vám následne zašleme čo najrýchlejšie a vytlačený na kvalitnom bielom podklade nechávajúcom vyniknúť všetky farby vášho dizajnu. Tlač je pripravovaná modernou bodovou metódou, takže sa nemusíte obávať ošúchania, zmien farieb ani vyblednutia. Skrátka a dobre, už vás nič neodrádza od výroby originálneho obalu na váš Xiaomi Redmi Note 11T Pro.

Dizajnové puzdrá na Xiaomi Redmi Note 11T Pro

Ak ste sa predsa len nenašli pri výrobe svojho vlastného obalu, nezúfajte. Práve naopak. Otvára sa vám viac ako 300 možností, ako sa už hotovým obalom potešiť a zároveň ochrániť mobil pred poškodením. A záleží len na vás, aký dizajn si vyberiete. Pokiaľ máte radi minimalistický štýl a vyžívate sa v jednoduchosti, stavte na obaly z kolekcie Ultra Slim. Sú plne transparentné a dokonale tak dajú vyniknúť dizajnu vášho Xiaomi Redmi Note 11T Pro. V prípade, že máte chuť na trochu farieb, môžete si vybrať aj kryt série Ultra Slim Design so zaujímavými prírodnými motívmi, obrázkami zvierat či obľúbených cestovateľských destinácií. Ak práve priesvitné kryty nie sú vašou šálkou kávy, stavte na kryty kolekcie Design Case. Tie vám ponúkajú ľadovú eleganciu v podobe mramorových krytov, jemné povzbudenie pomocou trsov rozkvitnutých pivónií či teplo prírody prostredníctvom drevených potlačí.    

Unikátny Xiaomi Redmi Note 11T Pro

Dokonalé fotoaparáty a ultrarýchle nabíjanie. To sú len dve z množstva výhod, na ktoré smartfón Xiaomi Redmi Note 11T Pro láka svojich obdivovateľov. Hneď na prvý pohľad vás ohúri luxusne veľkým a plochým AMOLED displejom s obnovovacou frekvenciou 120 Hz a podporou HDR 10+ v kombinácii s jeho fyzickou ochranou pred poškodením pomocou Corning Gorilla Glass Victus. So 128 MPx fotoaparátom zachytíte tie najkrajšie snímky a 16 MPx selfie zachytí kvalitne aj pracovné videohovory. To všetko dopĺňa výkonný procesor aj masívna 5 000 mAh batéria s možnosťou rýchleho 120W nabíjania, s ktorým podľa výrobcu svoj telefón nabijete do 100 % za neuveriteľných 17 minút.