+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 11S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitná ochrana pre váš smartfón

Bezpečnosti nie je s ohľadom na vaše mobilné zariadenie nikdy dosť. Aj tým najopatrnejším používateľom sa totiž často stáva, že svoj telefón nedopattrením pustia na zem, oblejú ho rannou kávou alebo ho hodia do tašky k iným ostrejším predmetom, ako sú napríklad kľúče. Pri používaní odolných puzdier vám ani pri týchto udalostiach nehrozí poškodenie vášho zariadenia. Kryty sú totiž odolné voči poškriabaniu, vrypom, preliačeniam aj poškodeniam spôsobených vlhkosťou. Ak si pre svoje puzdro navyše vyberiete dizajn, ktorý sa vám bude naozaj páčiť, stane sa tak vašim ideálnym spoločníkom na každý deň.

Ako vybrať obal na Xiaomi Redmi Note 11S

Ak si chcete vybrať dokonalý obal na telefón, nemal by byť len kvalitný, ale aj skvele vyzerať. Práve preto by ste si mali vyhradiť dostatok času na jeho výber podľa toho, čo sa vám páči. Dokonalý kryt na vaše zariadenie by mal odrážať váš vkus, doplniť váš šatník ako štýlový doplnok a prispôsobiť sa vášmu životnému tempu. Ak svoj mobil používate hlavne pri obchodných jednaniach alebo na dôležitých schôdzkach, stavte radšej na knižkový kryt potiahnutý jednofarebnou ekokožou vo vašom obľúbenom odtieni. Takýto obal o vás napovie, že ste spoľahlivým partnerom, ktorý má zmysel pre eleganciu a správny nadhľad. V prípade, že ste skôr veselá nátura a telefón máte vždy v ruke hlavne pri zábave s priateľmi a na bežné používanie, vyberte si niektorý z našich krásnych motívov a farebných vzorov. Pre milovníkov prípady sme si pripravili silikónové kryty s motívmi rozkvitnutých kvetov alebo abstraktných akvarelov, minimalistov zas potešia mramorové puzdrá doplnené o prvky zlata a iných drahých kovov. Ak milujete cestovanie, siahnite po krytoch s motívmi obľúbených cestovateľských destinácii a ak najviac túžite po pohode a pokoji, stavte na niektorý z obalov s nápismi, ktorý to o vás hneď na prvý pohľad prezradí.

Kryt s vlastným motívom sa nosí

To, že sa kryty s vlastnými motívmi naozaj nosia, potvrdzujú aj slávne osobnosti, influenceri aj športovci. Aj oni totiž na svojich sociálnych sieťach čoraz častejšie zverejňujú fotografie obalov na telefóny, na ktorých sa krásne vyníma ich fotka alebo vlastný dizajn. Pridajte sa k tomuto trendu aj vy a užívajte si 100 % originálny obal, aký nemá nikto iný na svete. Jediné, čo k tomu potrebujete, je vybrať si svoju obľúbenú fotografiu a nahrať ju do nášho online kreatívneho editora. Následne k nej pridajte textové pole so svojim obľúbeným mottom alebo úryvkom z obľúbenej piesne. Písmená však môžu predstavovať aj vaše iniciály alebo deň, kedy sa narodilo vaše dieťatko. Fantázii sa tu medze nekladú. K tomu všetkému si môžete svoj dizajn doplniť o obrázok z našej galérie alebo plochou vyplnenou svojou obľúbenou farbou. Kryt s vlastným motívom môže slúžiť aj ako vaša motivačná nástenka so všetkými cieľmi, ktoré by ste chceli dosiahnuť alebo ako personalizovaný darček na Vianoce či narodeniny pre vašich najbližších.

Silný výkon a profi snímky. To je Xiaomi Redmi Note 11S

Hľadáte smartfón vybavený špičkovým čipsetom a prepracovanému dizajnu? Potom sa spoľahnite na Xiaomi Redmi Note 11S. Tento telefón vám vďaka procesoru Mediatek Helio G96 a jeho 12nm procesnej technológii v kombinácii s kvalitným jadrom môže ísť rýchlosťou až 2.0 GHz. Samozrejmosťou je s týmto telefónom aj LTE pripojenie a Wi-Fi, s ktorými si môžete úžívať online hry, streamovanie aj náročný multitasking. Okrem toho vám telefón Xiaomi Redmi Note 11S prinesie aj sústavu štyroch fotoaparátov s rozlíšením hlavnej šošovky 108 MPx a pokročilými funkciami pre dokonalé snímky za každého počasia aj dennej hodiny. Veľkou výhodu je aj 5 000 mAh batéria, ktorá vám vydrží bez potreby nabíjania aj dva dni a rýchle 33W nabíjanie, s ktorým nabijete telefón z 0 na 100 % iba za pár desiatok minút.