Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 11

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 11


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 11 Pro, Xiaomi Redmi Note 11 Pro Plus, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1030
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Prepracované kryty na Xiaomi Redmi Note 11

Potrebujete nový obal na telefón Xiaomi Redmi Note 11? Potom ste na správnej adrese. Naše kryty spĺňajú tie najvyššie kvalitatívne štandardy a váš smartfón tak spoľahlivo ochránia pred škrabancami, nepeknými vrypmi, preliačeniami aj úplných rozbitím. Na telefón perfektne zapasujú svojimi rozmermi aj výrezmi, a vďaka tomu ich zo zariadenia nemusíte nikdy dávať dole. Veľmi jednoducho sa umývajú a dezinfikujú, sú flexibilné a maximálne prispôsobiteľné. Odolajú navyše aj pôsobeniu vlhkosti, prachu či mastných odtlačkov prstov. Stanú sa jednoducho nenahraditeľným spoločníkom na každý váš deň.

Ako na výber obalu na telefón

Ak si naozaj chcete užívať všetky výhody svojho obalu na telefón, mali by ste sa rozhodnúť, aký typ krytu sa bude najviac hodiť vášmu životnému štýlu. Mal by zapasovať do vašich každodenných aktivít. A postarať sa o to, aby sa z neho stal pohodlný a bezpečný doplnok na každý deň a každú noc. Ak teda veľa športujete alebo vykonávate náročné povolanie s nočnými službami alebo v extrémnom teréne, zvoľte si extra odolný model krytu na telefón. Ideálne sa pre vás budú hodiť napríklad silikónové obaly, ktoré sú vďaka svojej hrubšej štruktúre lepšie schopné absorbovať energiu nárazu a ochrániť vaše zariadenie aj pri tvrdších nárazoch či pádoch z vyššej výšky. Ak naopak svoj mobil používate hlavne pri sedavom zamestnaní a často vám nepadá, stavte pokojne na tenší model krytu s transparentným povrchom. Ten dá navyše krásne vyniknúť vlastnému dizajnu vášho telefónu. Že svoj smartfón používate hlavne na zábavu, ako je sledovanie videí, videohovory alebo hranie hier? Potom siahnite po knižkových puzdrách na Xiaomi Redmi Note 11. Tie sa dajú používať aj ako praktické stojany, takže si pri svojich obľúbených aktivitách zbytočne nenamáhate ruky. Knižkové kryty sú zároveň veľmi dobrým spoločníkom na cestách alebo ako riešenie pre mobily, ktoré slúžia pre zábavu aj menších členov domácnosti.

Dokonalý štýl puzdra na telefón je základ úspechu

Obal na telefón nemá len skvele padnúť do ruky a spĺňať vysoké kvalitatívne štandardy. Musí v prvom rade dobre vyzerať. To je predsa jasné. Preto výberu svojho krytu venujte čas a zvoľte si model, ktorý vás osloví na prvý pohľad. Ak ste milovníkom moderných trendy vecičiek a chcete byť „in“, vytvorte si dokonalé silikónové puzdro na Xiaomi Redmi Note 11. Kliknite na štýl, ktorý sa vám najviac páči a dolaďte k nemu farbu silikónu, na ktorom je aplikovaný. K motívom jemných lúčnych kvetov tak môžete zvoliť ružovkastý odtieň obalu, k chladnému mramoru zas elegantnú čiernu farbu. Skvelým dojmom však pôsobia aj silikónové obaly s kontrastujúcimi farbami, kedy si k jemnému zlatému akvarelu zvolíte napríklad červenú podkladovú farbu alebo k výraznému čiernemu motívu zas jemný zelenkavý odtieň. Fantázii sa u nás medze nekladú. Že skôr potrebujete, aby váš smartfón vyzeral seriózne a pôsobil elegantným dojmom? Potom siahnite na niektorý z jednofarebných prevedení v obľúbenom odtieni. Na pracovných mítingoch a obchodných jednaniach totiž nemôže byť nič horšie, ako partner s krytom s hororovými vzormi alebo uletenými jednorožcami.

Smartfón, ktorý jednoducho potrebujete: Xiaomi Redmi Note 11

Vitajte vo svete, kde nemusíte riešiť problém, ako ušetriť na svoj telefón. Xiaomi Redmi Note 11 totiž prináša všetky moderné funkcie v spojení s elegantným dizajnom a skvelou cenovkou ako robenou možno aj pre vás. Tento smartfón si pre vás pripravil AMOLED displej s uhlopriečkou 6,43 palcov a Full HF+ rozlíšením doplnený o 90 Hz obnovovaciu frekvenciu a vrchný 13 MPx selfie snímač. Na zadnej strane nájdete hlavný fotoaparát s rozlíšením 50 MPx, 8 MPx ultraširokouhlý objektív a dva snímače s rozlíšením 2 MPx prispôsobené na makro zábery a prehĺbenie obrazu. Telefónu nechýba ani možnosť rýchleho 33W nabíjania či batéria so skvelou kapacitou až 5 000 mAh.