Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Note 10 5G

Obaly pre Xiaomi Redmi Note 10 5G


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi Note 10, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1037
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalita a výdrž. To sú kryty na Xiaomi Redmi Note 10 5G

Ak hľadáte kryt na telefón Xiaomi Redmi Note 10 5G, ktorý vydrží pády, ošplechnutia vodou, dlhé hodiny na slnku aj manipuláciu vašich maličkých detí, ste na správnej adrese. Naše obaly totiž udržia váš telefón v bezpečí pred akýmikoľvek nepriaznivými vonkajšími vplyvmi a nepustia k nemu špinu, prach, vlhkosť, škrabance ani vrypy. Na telefón zapasujú tak, akoby boli stvorení jeden pre druhého. Majú presné rozmery čo sa týka okrajov aj výrezov na tlačidlá, fotoaparát či externé komponenty telefónu. Potlač obalov je schopná odolávať zoškrabaniu farieb aj ich vyblednutiu. Silikónové a plastikové kryty dokonca môžete umývať pod tečúcou vodou alebo ich čistiť dezinfekčným gélom a nič sa s nimi nestane. Vyberte si obal, ktorý sa vám bude najviac páčiť a užívajte si každodenné bezpečie.

Originálne obaly na telefón, do ktorých sa zaľúbite

Kryt na telefón Xiaomi Redmi Note 10 5G musí okrem ochrannej funkcie spĺňať aj jednu, pre mnohých ešte dôležitejšiu funkciu. Estetickú. Priznajme si totiž, že kryty na telefón sú často jednou z tých prvých vecí, ktorú si jeden na druhom všimneme. Aký má obal na smartfón vzor? A farbu? Je čistý či naopak skutočne špinavý a obnosený? Na tom všetkom záleží. Vyberte si teda aj vy obal, ktorý o vás povie len to najlepšie a presne tak, ako si to predstavujete. Puzdrá zo série etuo Design Case o svojom majiteľovi napovedia, že vie, čo sa nosí a taktiež to vie odprezentovať. Ukrývajú sa tu obaly s mramorovým vzorom v jemných farbách od bielej až po čiernu, abstraktné obrazy doplnené o prvky zlata či obľúbené pastelové farby so zlatým pruhmi a motivačnými nápismi na každý deň. Knižkové puzdrá z kolekcie Wallet Book Fantastic hovoria o starostlivosti svojho majiteľa, ktorý nielen že dbá o zadnú časť svojho telefónu ale praje si ochrániť aj jeho obrazovku. Knižkové obaly totiž majú vyklápacie predné krídlo zakončené magnetickým uzáverom, ktorý sa len tak ľahko neotvorí ani pri pádoch na tvrdé povrchy. Navyše napovedia aj o praktickosti: fungujú totiž aj ako stojan na telefón, ktorý sa dá skvele využiť pri sledovaní seriálov alebo dlhších filmov. V našej ponuke však máme aj jednoduchšie a kompaktnejšie modely pre ľudí, ktorí svoj mobil nosia vo vrecku a potrebujú, aby zaberal čo možno najmenej miesta. No a minimalistom perfektne poslúžia transparentné silikónové kryty, čo navyše nechajú dokonale vyniknúť aj pôvodný dizajn telefónu. Že žiadny z týchto obalov o vás nevypovie nič, na čom by vám naozaj záležalo? Potom vám ponúkame celkom unikátne riešenie – svoj obal na telefón Xiaomi Redmi Note 10 5G si môžete navrhnúť celkom sami v našom online editore. Pokojne si na neho takto môžete navrhnúť fotografiu svojich blízkych a mať ich neustále pri sebe. Tak čo, ako sa dnes rozhodnete?

Xiaomi Redmi Note 10 5G ako skvelý parťák na každý deň

Smartfón Xiaomi Redmi Note 10 5G je dostupný v atraktívnom prevedení a s funkciami, ktoré ľahko nalákajú každého bežného používateľa. Jeho hlavným ťahákom je určite nádherný AMOLED displej s uhlopriečkou 6,43 palcov a rozlíšením 2400 x 1080 pixelov. Ten ponúka krásne farby a skvelú čitateľnosť aj v naozaj slnečných dňoch. S týmto smartfónom sa môžete tešiť aj na skvelé fotografie. Hlavný objektív Xiaomi Redmi Note 10 5G dokáže robiť ostré fotky s bohatými detailmi v rozlíšení 48 MPx. Širokouhlý 8 MPx objektív zaberá až 118° uhol, čo oceníte ak chcete do záberu dostať čo najviac objektov. Sústava je doplnená aj o hĺbkový senzor a makro objektív. Ak požadujete nepretržitý výkon batérie, ste tu na správnom mieste. Redmi Note 10 5G totiž ponúka 5 000 mAh batériu navyše s technológiou bleskového 33 W nabíjania, kedy získate 50 % kapacity batérie už za 25 minút.