CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi K30S

Obaly pre Xiaomi Redmi K30S


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi K30, Xiaomi Redmi K30 Pro, sú úplne iné modely-

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obal na Xiaomi Redmi K30 potrebujete aj vy

Kvalitný obal by ste si na svoj nákupný zoznam hneď pod mobilný telefón mali pripísať hneď z 3 príčin: ochráni vaše nové zariadenie pred zbytočným poškodením, zachová tak jeho hodnotu čo najdlhšie a dodá vášmu telefónu presne taký vkus, ktorý máte aj vy. Ideálne je, pokiaľ kryt nosíte na telefóne už od prvého dňa a zabránite tak vzniku čo i len jedného škrabanca. Naviac ak si vyberiete puzdro, ktoré budete doslova milovať, získa váš telefón celkom nový rozmer. Je len na vás, či sa rozhodnete pre ultra bezpečné knižkové puzdro s výklopným krídlom, ktoré zabráni poškodeniu zadnej strany ale aj displeja telefónu a dá sa použiť aj ako stojan na vaše zariadenie, alebo siahnete radšej po silikónovom obale. Ten potom nepridá vášmu mobilu ani centimeter navyše, veľmi elegantne na neho priľne a už ho nepustí.  

Ako vybrať dokonalé puzdro na Xiaomi Redmi K30S?

Veľmi trendy sú dnes puzdrá s chladnejšími mramorovými vzormi alebo naopak teplými prírodnými motívmi kvetov, stromov a dreva. V e-shope etuo.sk vám ponúkame na výber z viac ako 200 rôznych motívov a typov puzdra, z ktorých si iste vyberiete. A ak sa nemôžete rozhodnúť, objednajte si u nás krytov hneď niekoľko a striedajte ich podľa nálady a príležitosti. 

Doprajte si úžasný Xiaomi Redmi K30S

Spojte si dokopy 64 MPx zadný fotoaparát, 144 Hz frekvenciu obnovovania obrazu displeja a dokonalý 6,67-palcový Full HD+ displej s výsekom pre 20 MPx selfie kameru. Presne to je telefón Xiaomi Redmi K30S. Získate s ním odolné sklo Gorilla Glass 5, ktoré ochráni telefón z prednej strany ale aj batériu s kapacitou 5 000 mAh, ktorá vám bez potreby nabíjania vydrží pokojne aj niekoľko dní. Doplňte si k tomu ešte dokonalý oblý dizajn v šedej a čiernej farbe spoločne s férovou cenou a získate skutočne ideálneho spoločníka na každý deň.