+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi K30 Ultra

Obaly pre Xiaomi Redmi K30 Ultra


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi K30, Xiaomi Redmi K30 Pro, Xiaomi Redmi K30S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dokonalý štýl puzdier na Xiaomi Redmi 30K Ultra

Vyberáte si obal na svoj Xiaomi Redmi 30K Ultra? Potom ste u nás na správnej adrese! Ponúkame vám viac ako 200 možností a stále pridávame nové a nové modely pôsobivých krytov. Bavia vás minimalistické obaly, ktoré vášmu Xiaomi Redmi 30K Ultra nepridajú ani centimeter naviac? Tak to rozhodne siahnite po transparentnej kolekcií FLEXmat Case. Puzdrá z nej naviac zachovávajú originálnu farebnosť vášho telefónu a jeho presnú gramáž. Ste skôr fanúšikom silikónových puzdier z kvalitného TPU materiálu, ktorého vďaka svojmu designu prezradia viac o vašej osobnosti? Vyberte si zo stoviek vzorov v našej ponuke z kolekcie Etuo Design Case. Nájdete v nej kryty so vzormi mramoru aj kožušiny, s módnymi kvetovanými motívmi ale aj so zložitejšími geometrickými vzormi pôsobiacimi naozaj kontrastne pre oči.

Kvalita na prvý pohľad s krytmi od etuo.sk

Pri výbere toho správneho krytu nie je dôležitý len jeho výzor ale aj kvalita spracovania. Kryty od etuo.sk pre vás pripravujeme s maximálnym dôrazom na to, aby na telefónoch presne sedeli, zachytili ich a už nepustili – ani v tej najkritickejšej situácii pri páde alebo hrozbe mechanického poškodenia. Puzdrá sú vyrobené z prvotriednych materiálov, ako sú flexibilný ale odolný TPU, elegantná syntetická koža či silikón príjemný na dotyk. Zasielame vám ich v originálnom balení a tak, aby ste ich mali doma čo najskôr po zakúpení.

Xiaomi Redmi 30K Ultra prekvapuje skvelou cenou aj výkonom

Zatiaľ najvýkonnejší telefón rodiny Redmi, 30K Ultra, sa výrobcovi Xiaomi naozaj podaril! Prináša totiž nielen výkonný MediaTek Dimensity 1000+ procesor, ale aj 6,67-palcový Full HD+ AMOLED displej s obnovovacou frekvenciou až 120 Hz. Samozrejme nezaostáva ani vo fotoaparáte, ktorý je tentokrát navrhnutý do kruhu uprostred vrchnej časti telefónu. Čerečničkou na torte je už potom iba batéria s kapacitou 4 500 mAh. Vďaka nej vám smartfón Redmi 30K Ultra vydrží bez potreby nabíjania celé hodiny.