+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi K30 Pro

Obaly pre Xiaomi Redmi K30 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi K30, Xiaomi Redmi K30 Ultra, Xiaomi Redmi K30S, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Nájdite obal pre svoj smartfón Xiaomi Redmi K30 Pro

Pokiaľ aj vy patríte medzi majiteľov telefónu Xioami Redmi K30 Pro, nemusíte po obal na svoj telefón chodiť ďaleko. Už len na niekoľko kliknutí sú od vás vzdialené desiatky kvalitných puzdier a krytov, ktoré sadnú na váš telefón ako uliate. Ak viete, čomu dávate pri obaloch na telefón prednosť, aký typ puzdra alebo krytu vám najviac vyhovuje, jednoducho kliknite na ten, ktorý sa vám najviac páči. Ak však ešte stále neviete, čo presne chcete, nájdite si chvíľku a prehliadnite si našu bohatú ponuku. Akokoľvek sa rozhodnete, s obalom na mobil, ktorý bol vyrobený na mieru pre tento typ zariadenia, rozhodne krok vedľa neurobíte.

Puzdrá, kryty a obaly na mobil s precíznym dizajnom

Každý už asi vie, že obal na telefón patrí medzi tie výdavky, ktoré určite stoja za to. Nielen, že telefón ochráni, predĺži jeho bezchybný vzhľad a postará sa o to, aby vydržal čo najdlhšie ako nový, ale tiež mu dodá úplne iný, neopozeraný výzor. S poctivo zhotovenými obalmi z nášho eshopu sa už nemusíte obávať nečistôt, tenkých vlásočnicových škrabancov či hlbokých vrypov a odlúpnutí pri páde smartfónu. Ak je navyše obal doplnený o tvrdené sklo alebo o pevnú fóliu na displej, úroveň jeho ochrany sa niekoľkonásobne zvýši.

Váš obal na telefón – váš štýl

Vedeli ste, že to, čo nosíte oblečené, ale aj všetky vaše doplnky, o vás veľa prezrádzajú? Ak áno, potom vás určite neprekvapí, že aj puzdro na telefón, ktoré používate, je často na očiach vášmu okoliu a preto by ste mali byť pri jeho výbere zvlášť nároční. Nejde totiž len o mechanickú ochranu pred pádmi, ale aj o akúsi formu vyjadrenia sa. Prostredníctvom neho totiž môžete komunikovať, aké sú vaše obľúbené farby, motívy, či dávate prednosť prírodným materiálom, potrpíte si na moderné vychytávky alebo ste zástancom starej dobrej klasiky.