Nájdi obal pre svoje zariadenia:
XIAOMI REDMI K30
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi K30

Obaly pre Xiaomi Redmi K30

Smartphone Redmi K30 Pro, Redmi K30 Ultra je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Puzdro na mobil ako dokonalý módny doplnok

Vzhľadom na to, že investícia do smartfónu nemusí byť práve zanedbateľná, pár eur navyše, ktoré investujete do jeho ochrany, sa vám v každom prípade vráti. O tom, že je to pravda, sa presvedčíte aj v prípade svojho nového mobilu Xiaomi Redmi K30. Kvalitná ochrana však rozhodne nie je jediným, čím sa puzdrá od etuo.sk vyznačujú. Prepracovaný dizajn a funkcionalita takého modelu od Xiaomi, ako je Xiaomi Redmi K30, si zasluhuje omnoho viac, ako len účinnú prevenciu pred mechanickým poškodením. Vzhľadom na to sú puzdrá navrhnuté a vyvinuté pre tento telefón jedinečné a štýlové, rovnako ako mobil samotný.

Rôzne obaly na mobil Xiaomi Redmi K30 pre každého

Flipové, peňaženkové/knižkové, ponožkové či vrecúškové obaly, ale aj športové alebo vodoodolné puzdrá a outdoorové kryty môžu byť vyrobené z rozličných materiálov. K obľúbeným patrí napríklad koža, drevo, plast alebo silikón, ale i kov či umelá koža. Mnohé z obalov na mobil pritom spĺňajú viac, než len ochrannú a estetickú funkciu. Viaceré ponúkajú aj ďalšie bonusy v podobe priestoru pre platobné karty, možnosti vytvorenia stojana na mobil a protišmykového povrchu. Z bohatej ponuky rozličných puzdier si tak každý nájde niečo pre seba a svoj telefón.

Chráňte svoj telefón kvalitným puzdrom

Ten, kto sa už na vlastnej koži stretol s tým, ako mu obal na telefón zachránil mobil, bude pravdepodobne skôr ochotný pripustiť, že smartfón bez obalu má jednoducho skrátenú životnosť. Podceňovať význam obalu na telefón rozhodne nemá nijaké opodstatnenie. Navyše vám správne zvolený obal nebude pri manipulácii s telefónom vôbec prekážať. Vyskúšajte a zistíte to aj sami. Puzdrá a kryty pre Xiaomi Redmi K30 totiž disponujú precízne vykrojenými výrezmi pre plný prístup ku všetkým funkciám, ktoré zariadenie ponúka. To znamená, že mobil nebudete musieť vôbec vyberať z obalu a ušetríte si tak nepríjemné prekvapenia v prípade nečakaných pádov.