+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi Go

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

18,90 €
/ skladom

Obaly na Xiaomi Redmi Go za super ceny

Keď si už zaobstaráte telefón za skvelú cenu, chcete si udržať jeho hodnotu čo možno najdlhšie. To chápeme. A vieme vám v tom pomôcť. Najspoľahlivejším spôsobom, ako si udržať hodnotu smartfónu niekoľko rokov a to aj pre budúceho kupca, je ochraňovať ho pred poškriabaním, odretím a ďalšími vplyvmi náhodných udalostí, ktoré na nás dennodenne čakajú. Kvalitným a odolným krytom. Už bolo dosť obáv a ustráchaného hrania sa s telefónom. Od momentu, keď bude bezpečne uchytený v kryte si môžete vydýchnuť a konečne si začať užívať.

Wallet Book Fantastic alebo radšej Soft Flex v pastelových farbách?

Nech sa rozhodnete pre akýkoľvek typ obalu na telefón, mal by vyhovovať vašim potrebám a štýlu. Veľmi účinnú ochranu poskytnú knižkové obaly s výklopným ramenom, ktoré presne ochránia všetky časti vášho telefónu. Obaly z kolekcie Wallet Book Fantastic sú naviac vybavené špeciálnymi priehradkami, ktoré slúžia na uloženie platobnej karty, občianskeho preukazu alebo ďalších drobností. Všetko tak môžete mať dostupné na jednom mieste napríklad keď idete nakupovať. Ak naopak nechcete zakrývať design svojho telefónu, najradšej ho nosíte len tak vo vrecku alebo jednoducho nemáte radi vyklápanie puzdra, poobzerajte sa po niečom nenápadnejšom. Obaly z radu Soft Flex jú elegantné, nenápadné a aj tak veľmi účinne ochránia váš telefón. Nájdete ich u nás v tmavých, ale aj v pastelových farbách.

Xiaomi Redmi Go s vami pôjde všade

Tento smartfón skrýva omnoho viac, ako by sa na základe jeho ceny mohlo zdať. Okrem toho, že užívateľom poskytuje dobrú výdrž batérie a moderný, atraktívny desing vhodný vďaka svojej farebnosti hlavne pre mladšie vekové kategórie. Okrem žiarivého displeja iste oceníte tiež intuitívne užívateľské rozhranie, ktoré dovoľuje príjemné používanie. Smartfón Xiaomi Redmi Go je dôkazom toho, že aj za nízku cenu je možné zaobstarať si telefón bez väčších ústupkov. Pokiaľ ho budete chrániť ochranným príslušenstvom, máte postarané o spoľahlivého partnera na dlhé roky.