CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 9AT

Obaly pre Xiaomi Redmi 9AT


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 9A, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá na Xiaomi Redmi 9AT

Premýšľate o tom, či je na váš telefón vôbec potrebné dávať obal? Veď sa o neho ukážkovo staráte a ešte stále vyzerá relatívne dobre. Navyše nebol až taký drahý, tak na čo by ste ho chránili ako oko v hlave? To všetko je pravda. Avšak ak vám už telefón niekedy nešťastne spadol a rozbil sa kvôli vašej nepozornosti, asi už viete, aký zlý je to pocit. Presne pred ním vás kvalitný obal na Xiaomi Redmi 9AT ochráni. Aj keď sa totiž snažíte svoj mobil ochraňovať čo najlepšie, náhoda je nevyspytateľná. Investícia do dobrého puzdra, ktoré vám vydrží aj niekoľko rokov, je totiž omnoho nižšia a pohodlnejšia, ako oprava zariadenia v drahom servise. Nehovoriac o zbytočne strávenom čase a úsilí pri vybavovaní náhrady. Jedinou otázkou tak ostáva: ako si vybrať ten najlepší obal?

Vyberte si hneď niekoľko krytov, ktoré môžete striedať

Neviete si z našej širokej ponuky vybrať len jeden obal? Skvelé, myslite vo veľkom a objednajte si ich hneď niekoľko. Máme totiž jeden na každé ročné obdobie aj príležitosť. Rozkvitnutý kryt posiaty jarnými kvietkami, farebné obaly so šťavnatým exotickým ovocím alebo morskými motívmi, puzdrá plné vyrezávaných tekvíc a halloweenskych vzorov či zasnežené krajinky a vianočné stromčeky pre sviatočný čas. Nájdete u nás taktiež kryty podľa znamení zverokruhu, narodeninové obaly, puzdrá s obrázkami pre mladšie ročníky aj vintage vzory pre milovníkov „starých dobrých čias“. Ak máte skvelú náladu, dajte si hneď ráno na telefón farebný obal žiariaci pozitivitou a v temnejšie dni zvoľte minimalistické riešenia v tlmených farbách presne podľa toho, čo prežívate. Ak si chcete vyraziť na párty roka, ideálne sa pre vás bude hodiť puzdro s trblietkami a ombré efektom. V prípade, že sa máte stretnúť s obchodným partnerom alebo budúcim zamestnávateľom, stavte na elegantný kožený kryt z jemnej ekokože. Skrátka, neuspokojte sa s jedným obalom, pretože aj vy ste každý deň iní. Prečo by o tom nemal nasvedčovať aj váš kryt?

Ako si vytvoríte kryt s vlastným motívom?

Nevybrali ste si z našej ponuky kryt, ktorý by vám sedel? To vôbec nevadí. V tom prípade sme si presne pre vás pripravili možnosť, ktorú si obľúbilo toľko známych osobností a influencerov po celom svete: kryt s vlastnou fotografiou alebo grafikou podľa svojho výberu. Takéto kryty sú 100 % originálne, pretože ich vytvoríte len s použitím vlastnej fantázie. A s dokonalými fotkami zo svojej galérie. Vyberte si napríklad zábavnú momentku s priateľmi, obrázok svojho domáceho maznáčika alebo svojej lásky. Na obal sa skvele hodia aj fotky vašich detí, súrodencov alebo kolegov, obľúbených športov, cestovateľských destinácií či jedál a nápojov. V prípade, že prechádzate dôležitými zmenami v živote a potrebujete trochu „nakopnúť“, vytvorte si zo svojho krytu vlastnú motivačnú nástenku, na ktorej vám bude svietiť vysnívaný domov, auto, partner alebo práca. Jednoducho niečo, za čím v živote idete. Doplňte to celé motivačným mottom alebo výrokom niekoho, koho si vážite. Všetko sa vám to podarí v našom online editore. Nemusíte si s ním nič sťahovať a prichádzať o cenné miesto v telefóne alebo počítači. Svoj kryt na Xiaomi Redmi 9AT si vytvoríte online, maximálne intuitívne, zábavne a jednoducho.

Jednoduchý a úsporný: Xiaomi Redmi 9AT

Ak milujete lacnejšie telefóny, ktoré naplnia všetky vaše potreby, siahnite po smartfóne Xiaomi Redmi 9AT. Nesklame vás veľký 6,53-palcový HD+ displej s nízkou hladinou modrého svetla doplnený o 5 MPx selfie kameru ani výkonná batéria s kapacitou 5 000 mAh. A to je iba začiatok. Vďaka šikovným funkciám fotoaparátu s rozlíšením 13 MPx môžete vytvoriť svoje vysnívané snímky a s osemjadrovým čipsetom MediaTek Helio G25 vám už nikdy nehrozí spomalený telefón ani pri niekoľkých otvorených aplikáciách súčasne. Dostupná je aj čítačka odtlačkov prstov či odomykanie pomocou tváre.