Nájdi obal pre svoje zariadenia:
XIAOMI REDMI 9A
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 9A

Obaly pre Xiaomi Redmi 9A

Smartphone Redmi 9 a Redmi 9c je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Štýlové obaly na Xiaomi Redmi 9A pre každého

Máte chuť trochu si osladiť život? Spravte tak s obalmi na Xiaomi Redmi 9A! Vyberte si tie s motívom šťavnatých jahôd, melónov alebo sladučkého farebného koláča. Ak ste cestovateľ a láka vás vôňa cudziny, siahnite po krytoch s fotografiami exotických destinácií a nádherných pláží. Vedľa nestúpite ani s jednofarebnými kvalitnými obalmi, ktoré pôsobia veľmi jemne a zároveň elegantne. Pre mladšie ročníky máme v našom elektronickom obchode farebné puzdrá s nápismi alebo rozprávkovými obrázkami, tínedžeri si iste zgustnú na minimalistických vzoroch, moderných motívoch lešteného mramoru či kovov a nápadných nápisoch. A čo si vyberiete vy?

Kryt na váš Xiaomi Redmi 9A musí byť prvotriedny

Nech už to bude čokoľvek, nehľaďte len na dokonalý štýl, ale aj na kvalitu. V elektronickom obchode etuo.sk spolupracujeme len s tými najlepšími výrobcami, ktorí našim zákazníkom dodajú špičkové materiály, presné strihy obalov a výrobky dotiahnuté do dokonalosti. Všetky naše kryty na Xiaomi Redmi 9A perfektne zapasujú a po nasadení ho už nikdy nepustia. Nemusíte sa teda báť pádov na tvrdé povrchy, poškriabania ostrými predmetmi, rozbitia telefónu či nebodaj hlbokých rýh a iných mechanických poškodení. Vďaka našim obalom udržíte hodnotu svojho telefónu na vysokej úrovni a keď sa rozhodnete predať ho ďalšiemu záujemcovi, telefón bude nepoškodený ako v deň, keď ste ho „odeli“ do obalu.

Xiaomi Redmi 9A: kvalita za skvelú cenu

Telefón Xiaomi Redmi 9A vás vezme do sveta modernej technológie za prijateľnú cenu. Jeho 6,53-palcový HD+ displej ponúka skvelé zážitky zo sledovania videí, prezerania fotografií alebo z hrania hier. Naviac ochráni vaše oči pred prebytkom modrého svetla, a tak môžete na telefóne nerušene pracovať alebo sa zabávať. To vám umožní aj jeho batéria s kapacitou 5 000 mAh, pri ktorej nemusíte myslieť na nabíjanie celé tri dni. Nevýhodou telefónu je síce jeho jediná šošovka na fotoaparáte, tú však veľmi férovo vyváži jeho cena.