+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 9A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

18,90 €
/ skladom

Štýlové obaly na Xiaomi Redmi 9A pre každého

Máte chuť trochu si osladiť život? Spravte tak s obalmi na Xiaomi Redmi 9A! Vyberte si tie s motívom šťavnatých jahôd, melónov alebo sladučkého farebného koláča. Ak ste cestovateľ a láka vás vôňa cudziny, siahnite po krytoch s fotografiami exotických destinácií a nádherných pláží. Vedľa nestúpite ani s jednofarebnými kvalitnými obalmi, ktoré pôsobia veľmi jemne a zároveň elegantne. Pre mladšie ročníky máme v našom elektronickom obchode farebné puzdrá s nápismi alebo rozprávkovými obrázkami, tínedžeri si iste zgustnú na minimalistických vzoroch, moderných motívoch lešteného mramoru či kovov a nápadných nápisoch. A čo si vyberiete vy?

Kryt na váš Xiaomi Redmi 9A musí byť prvotriedny

Nech už to bude čokoľvek, nehľaďte len na dokonalý štýl, ale aj na kvalitu. V elektronickom obchode etuo.sk spolupracujeme len s tými najlepšími výrobcami, ktorí našim zákazníkom dodajú špičkové materiály, presné strihy obalov a výrobky dotiahnuté do dokonalosti. Všetky naše kryty na Xiaomi Redmi 9A perfektne zapasujú a po nasadení ho už nikdy nepustia. Nemusíte sa teda báť pádov na tvrdé povrchy, poškriabania ostrými predmetmi, rozbitia telefónu či nebodaj hlbokých rýh a iných mechanických poškodení. Vďaka našim obalom udržíte hodnotu svojho telefónu na vysokej úrovni a keď sa rozhodnete predať ho ďalšiemu záujemcovi, telefón bude nepoškodený ako v deň, keď ste ho „odeli“ do obalu.

Xiaomi Redmi 9A: kvalita za skvelú cenu

Telefón Xiaomi Redmi 9A vás vezme do sveta modernej technológie za prijateľnú cenu. Jeho 6,53-palcový HD+ displej ponúka skvelé zážitky zo sledovania videí, prezerania fotografií alebo z hrania hier. Naviac ochráni vaše oči pred prebytkom modrého svetla, a tak môžete na telefóne nerušene pracovať alebo sa zabávať. To vám umožní aj jeho batéria s kapacitou 5 000 mAh, pri ktorej nemusíte myslieť na nabíjanie celé tri dni. Nevýhodou telefónu je síce jeho jediná šošovka na fotoaparáte, tú však veľmi férovo vyváži jeho cena.