+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 9

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - natural>

Obal na mobil Corko Hard Case - natural

19,90 €
/ skladom

Kryt na Xiaomi Redmi 9 ako samozrejmosť

Dnes už by žiadny používateľ mobilného telefónu nemal zvažovať otázku, či je potrebné nosiť na svojom smartfóne ochranný obal. V hektickej dobe ako je naša je to už viac-menej samozrejmosťou. Telefóny si totiž so sebou berieme úplne všade - do prírody, do práce, na šport a často aj na toaletu. Nestáva sa zriedka, že nám pritom telefóny padajú na zem a nepekne sa oškierajú, čo následne oškiera aj naše svedomie. Otázkou teda len ostáva, aký kryt na telefón si vybrať tak, aby bol praktický a zároveň efektne doplňoval váš štýl.

Veľký výber obalov na Xiaomi Redmi 9

V našom e-shope nájdete mnoho riešení, ktoré sa vám iste zapáčia. Veľmi obľúbenými sa v poslednej dobe medzi našimi zákazníkmi stali drevené kryty približujúce prírodné kúzlo pomocou originálnych kresieb dreva a zaujímavých motívov. Veľmi trendy sú dnes aj gravírované obaly v industriálnom a minimalistickom štýle vhodné hlavne pre mladých ľudí, ktorí presne vedia, čo chcú. Prehliadnuť by ste nemali ani gumené puzdrá odolávajúce aj extrémnym nárazom na tvrdé plochy či silikónové kryty v rôznych farbách a motívoch. Ak hľadáte 100% istotu, poslúžia vám skvele knižkové puzdrá hodiace sa aj ako prakticky stojan pri sledovaní videí alebo filmov.  

Váš Xiaomi Redmi 9 ako skvelý partner

Ak hľadáte štýlový telefón, ktorý splní všetky vaše požiadavky, práve ste ho našli! Smartfón Redmi 9 z dielne Xiaomi je perfektným doplnkom, ktorý by nemal chýbať ani vám! Ide o moderné zariadenie prinášajúce 6,53-palcový Full HD+ displej či Helio G80 procesor. Taktiež sa môžete tešiť na fotoaparát Al Quad kamera so štyrmi objektívmi zachytávajúcimi nielen tie najmenšie detaily, ale aj hĺbku či široké uhly vo fotografii. Naviac vám telefón prinesie aj výkonnú batériu s kapacitou 5 020 mAh, ktorá vám bez potreby nabíjania vydrží 31 hodín telefonovania či alebo 19 hodín používania GPS.