+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 8A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Keď obal na mobil, tak hlavne kvalitne a s rozumom

Naše obaly na telefóny nielenže skvele vyzerajú, ale poskytnú vášmu smartfónu trvanlivú ochranu po celý čas, na ktorý ich na svoj mobil používate. Nezáleží pritom na tom, aký typ obalu budete používať. Len si vyberte tú správnu veľkosť krytu a uvidíte, že na váš mobil zapasuje tak, akoby to boli dávni priatelia. Flexibilný materiál TPU sa nedeformuje, zachováva si svoju pôvodnú veľkosť a ľahko sa udržuje v čistote, pretože sa môže umývať pod vodou.

Vyberte si podľa toho, čo vás najviac zaujme

V našom elektronickom obchode máte naozaj množstvo možností, ako zaujať svoje kreatívne ja ale aj najbližšie okolie. Máte mnoho možností. V prvom rade si vyberte, či sú vám bližšie jednofarebné decentnejšie obaly alebo stavíte na fotografie či farebnejšie vzory. Puzdrá z kolekcie Flexmat sú polotransprantné, ale o to viac zvýraznia dizajn vášho telefónu tak, aby ste mu dodali len jemný odtieň podľa svojich predstáv a moli s ním zažiariť. Kolekcia Foto Case naopak láka k objavovaniu sveta, prírodných scenérií, krásnych dovolenkových destinácií, fantastického jedla, športu a exotických krásavíc. Ak ste však v duši stále ešte hraví školáci, zvoľte sériu Fantastic, kde sa stratíte vo farbách, moderných vzoroch a svete fantázie.

Naozajstný silák medzi telefónmi – Xiaomi Redmi 8A

Telefón Xiaomi Redmi vás podrží presne tak dlho, ako to budete potrebovať. Jeho 5 000 mAh batéria má totiž dostatok kapacity na to, aby s vami fungovala po celé dni bez potreby nabíjania. Ďalšou výhodou telefónu je jasný a ostrý displej s moderným výrezom pre selfie fotoaparát a taktiež veľmi férová cena. Tento model už má zabudovanú možnosť odomykania displeja tvárou, čo je pre mnohých užívateľov jednoznačným lákadlom. Získate s ním skvelú konštrukciu, čo znamená tiež dobrý pocit pri úchyte a naviac každodenné spoľahlivé a vyvážené používanie.