+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 8

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - meď>

Obal na mobil Graver Hard Case - meď

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - buk>

Obal na mobil Wood Hard Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - dub>

Obal na mobil Wood Hard Case - dub

18,90 €
/ skladom

Vyberte si to najlepšie pre Xiaomi Redmi 8

Zachovať svojmu mobilnému telefónu dokonalý vzhľad ako v deň, keď ste si ho zakúpili, sa zdá priam nemožné. Zažeňte však pochybnosti. Nie je nič jednoduchšie ako dosiahnuť to v prípade, že ho budete chrániť prostredníctvom kvalitného obalu. Klasické obaly, akými sú napríklad knižkové puzdrá, chránia telefón zo všetkých strán, silikónové alebo plastické zadné kryty zase výborne ochránia telefón pri páde alebo proti poškriabaniu zozadu a z bokov. Ak však nechcete riskovať, že sa vám na displeji po páde objaví prasklinka v podobe pavúčika, rozhodne obaly skombinujte s fóliou alebo tvrdeným sklom.

Puzdro na mobil ako vyjadrenie osobného štýlu

Tak, ako náš životný postoj, filozofiu, obľúbené veci, farby či emócie vyjadruje štýl nášho oblečenia a doplnkov, tak dotvára náš outfit aj obal či puzdro na mobil. Prostredníctvom puzdra či krytu môžeme vyjadriť svoju osobnosť lepšie než desiatkami slov, preto by sme si na ňom mali dať špeciálne záležať. Nezabudnite teda, že pri výbere by ste mali zohľadniť nielen funkčnosť, ale aj dizajn a vyhotovenie puzdra na mobil.

Xiaomi smartfóny vás určite nesklamú

Je známe, že čínska spoločnosť Xiaomi má vo zvyku uvádzať zariadenia na trh v každom cenovom segmente, čo umožňuje používateľom flexibilitu pri výbere zariadenia, ktoré sa presne zmestí do ich rozpočtu. Navyše, vzhľadom na to, aké sú telefóny Xiaomi cenovo dostupné, používatelia riešia skôr otázku, ktorý telefón Xiaomi si kúpiť, a nie aký smartphone si kúpiť. Xiaomi Redmi 8 má všetko, čo by ste očakávali od smartfónu s takouto kapacitou, vrátane duálnej kamery a 4 GB pamäte RAM. Oceníte tiež zakrivenie zadnej strany telefónu, ktoré umožňuje lepšiu priľnavosť k telefónu, ostré a kontrastné farby na displeji a vynikajúcu čitateľnosť aj za jasného slnečného svetla. S kvalitným ochranným obalom sa tak zo svojho telefónu budete tešiť ešte veľmi dlhý čas.