+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 7

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - natural>

Obal na mobil Corko Hard Case - natural

19,90 €
/ skladom

Váš telefón si zaslúži viac – obal pre ochranu aj zábavu

Telefóny máme po ruke nonstop. Či už ideme do školy alebo do práce, na stretnutie, do fitness centra, na nákupy, na prechádzku alebo von s priateľmi. Pretože sú stále pri nás a manipulujeme s nimi takmer neustále, často sa nám stane, že nám zariadenia vypadnú, poškodia sa, oškrú či inak nepekne doplatia na našu nepozornosť. Nedovoľte však, aby sa vám to stalo aj s ďalším modelom. Povedzte poškodeniam telefónu stop s našimi odolnými krytmi, ktoré váš telefón udržia v perfektnom nepoškodenom stave aj celé roky!

Do čoho svoj mobil Xiaomi Redmi 7 oblečiete dnes?

Ak ste sa rozhodli, že svoj telefón budete chrániť obalom, máte už na polovicu vyhraté. Druhá polovica úspechu však spočíva v tom, vybrať si ten správny kryt. Mal by byť flexibilný, odolný, ľahko umývateľný, dobre pasovať na mobil a byť vyrobený z kvalitných materiálov. A aj keď to neznie jednoducho, naše obaly to všetko spĺňajú. Teraz si už len vybrať ten správy štýl – bude to transparentný silikónový kryt, knižkové či flipové puzdro alebo naopak obal plný farieb, fantázie a života? Ak sa neviete rozhodnúť, zakúpte si na vystriedanie každý z nich a zbavte sa tak pochybností.

Výhodný a moderný smartfón, to je Redmi 7

Vzhľadom na jeho cenu je Xiaomi Redmi 7 veľmi výhodným riešením. Smartfón nabitý skvelými funkciami, s moderným displejom i prevedením, dlhou výdržou batérie a slušným výkonom je pre každého, kto chce získať dobrý pomer ceny a kvality telefónu. Naviac si s ním užijete dobrý zvuk reproduktorov i rýchle snímanie odtlačkov prstov či slušný fotoaparát. Radmi dokáže upútať aj designom, ktorý je moderný, avšak trochu zaostáva za konkurenciou s veľkými a pôsobivými displejmi. Náš tip pre perfektné doplnenie obalu k tomuto telefónu? Zvoľte priesvitný kryt, ktorý nechá krásne vyniknúť žiarivú modrú farbu zadného obalu telefónu.