+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 6A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - buk>

Obal na mobil Wood Hard Case - buk

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - dub>

Obal na mobil Wood Hard Case - dub

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - natural>

Obal na mobil Corko Hard Case - natural

19,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi 6A

Ponúkame odolné puzdra pre všetkých užívateľov, ktorí potrebujú ochrániť svoj telefón Xiaomi Redmi 6A a zároveň zlepšiť jeho držanie. U nás nájdete len kvalitné puzdra, ktoré v maximálnej možnej miere ochránia predovšetkým displej vášho smartphonu. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Naše kryty rôznych vzorov, tvarov a farieb uspokojí aj tých najnáročnejších užívateľov. V puzdre od nás bude váš Kindle zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť čítačky proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi 6A

S kvalitnými a lacnými obaly na mobil Xiaomi Redmi 6A bude vaše zariadenie v absolútnom bezpečí. Kryt je na telefóne neustále nasadený a oproti puzdru chráni telefón, aj keď ho práve používate. Jeho nevýhodou je potom to, že kryt nechráni displej. Pokiaľ chcete mať chránený aj displej, odporúčame ešte zaobstarať ochrannú fóliu na displej telefónu. Najčastejšie sú zastúpené zadné kryty či bočné kryty čiže obvodovej rámčeky.

Xiaomi Redmi 6A - informácie o telefóne

Xiaomi Redmi 6A je smartphone nižšej triedy so širokouhlým HD+ displejom s uhlopriečkou 5,5 palca. Jeden z najlacnejších telefónov s duálnym fotoaparátom. Nechýba čítačka odtlačkov, podpora LTE a Android s nadstavbou MIUI. Prichádza s príjemným dizajnom s niekoľkými farebnými variantmi. Pokiaľ si chcete zaobstarať telefón s Androidom a vašou prioritou je priaznivá cena, potom vedzte, že sa nemusíte zmierovať s kompromismi, podpriemernými parametre ani horšou kvalitou. Xiaomi Redmi 6A ponúka vlastnosti, ktoré boli predtým obvyklé pre strednú triedu, za ľudovú cenu. Redmi 6A bol predstavený v júni 2018 a nastolil nový štandard, ktorý môžeme teraz očakávať od modelovej rady Redmi. Nadväzuje na výborné vlastnosti Redmi 5A a bezpochyby sa snaží zaujať rolu dôstojného nástupcu. Už krátky pohľad na technické parametre naznačuje, že tento telefón rozhodne nie je na zahodenie. Základom je štvorjadrový procesor MediaTek Helio A22, ktorému sekundujú 2 GB operačnej pamäte a 16 GB interného úložiska.