+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 6 Pro

Obaly pre Xiaomi Redmi 6 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 6, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Ak hľadáte lacné odolné puzdro pre svoj mobilný telefón značky Xiaomi Redmi Note 6 Pro, ste na správnej adrese. Všetky typy obalov a krytov na mobilné telefóny Xiaomi Redmi Note 6 Pro nájdete v našej bohatej ponuke - silikónové, drevené, knižkové i plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Vďaka puzdru sa vám bude prístroj tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Dnešné chytré hračičky sú pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobily Xiaomi Redmi Note 6 Pro ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia. Keď vám mobil spadne, nemusí sa nič stať. Ale tiež vám môže prasknúť displej a je po telefóne. V lepšom prípade sa začne sekať, takže vás neminie servis mobilných telefónov, za ktorý zaplatíte viac, ako keby ste si na začiatku puzdro zaobstarali.

Xiaomi Redmi Note 6 Pro - informácie o telefóne

Telefóny z radu Redmi Note patrí k najpredávanejším mobilom vôbec a model Xiaomi Redmi Note 6 Pro má našliapnuté k rovnakému osudu. Chváli sa skvelým displejom, výborným výkonom, dobrou výdržou batérie, luxusným farebným telom a skvelým fotoaparátom vzadu i vpredu. Telefón prichádza v niekoľkých farebných variantoch, čo vám dáva možnosť vybrať si taký odtieň, ktorý najlepšie sedí k vám a vašej osobnosti. V žiarivých farbách však uvidíte nielen mobil, ale aj všetky fotky, ktoré s ním zaobstaráte. 12Mpx duálny zadný fotoaparát vytvára nádherné obrázky. Aj predný fotoaparát nie je vôbec na zahodenie, má 20 + 2 Mpx. Telefón má osemjadrový procesor, 64 GB pamäte, ktorú možno navýšiť pamäťovou kartou do 128 GB, a 4 GB operačnej pamäte. Na tomto hardvéru beží najnovšie Android 8.1 s MIUI 9. HW a SW spolu vytvára dokonalú symbiózu, telefón beží plynule, takže vás nebudú trápiť žiadne záseky a spomalenie pri používaní. 6,2palcový IPS displej je vykonaný takmer cez celú čelnú stranu.