CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 6

Obaly pre Xiaomi Redmi 6


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 6 Pro, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi 6

Špička vo svojej triede, telefóny Xiaomi Redmi 6, určite potešia každého používateľa. Je však len na vás, akým spôsobom sa postaráte o zachovanie bezchybnej hardwarovej kvality a zamedzenie poškodenia zariadenia. Vďaka ich jemnej povrchovej úprave sú totiž smartfóny ľahko poškriabateľné a nie je výnimkou, keď sa na nich po pár dňoch užívania objavia aj hlbšie vrypy a odreniny. Predchádzajte takýmto situáciám s odolnými krytmi na telefón a užívajte si nespútané zážitky so svojim smartfónom.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi 6

Z ponuky nášho elektronického obchodu si vyberie naozaj každý, kto chce kvalitnú ochranu pre svoj telefón. Osvedčenými sa stali silikónové obaly z flexibilného TPU materiálu zabraňujúce pred poškodením ale zároveň zachovávajúce design aj kompaktné rozmery vášho Xiaomi Redmi 6. Naopak pre ochranu zo všetkých strán sú tu flipové obalyknižkové puzdrá s uzatvárateľným výklopným krídlom. Ich funkčnosť a odolné materiály si jednoducho zamilujete. Vyskúšať môžete aj obaly od špecializovaných výrobcov ochranného príslušenstva ako Forcell či Atrax. A ak máte radi skôr jagavý design, siahnite po trblietavých obaloch. Tie váš Xiaomi Redmi 6 dokonale odlíšia od davu, zladia ho s vašim outfitom a urobia z neho namiesto telefónu hotový šperk.

Xiaomi Redmi 6 - informácie o telefóne

Telefóny Xiaomi Redmi 6 sú zatiaľ tým najlepším vo svojej kategórii. Používateľom poskytujú stabilný výkon, slušnú kvalitu fotoaparátu, veľký displej a férovú cenu. Tieto atribúty sú pozvánkou do Xiaomi sveta, ktorej dokáže odolať len málokto. Jediným, čo sa dá Xiaomi Redmi 6 vytknúť, je málo odolný displej pomerne náchylný na škrabance a nárazy. Pokiaľ však túto chybičku na kráse ošetríte pomocou spoľahlivých obalov na telefón v kombinácii s tvrdenými sklami na displej, nemáte sa už čoho báť a váš Xiaomi Redmi 6 s vami môže zostať na dlhé roky pri zachovaní svojej hodnoty napríklad aj pre ďalších záujemcov.