+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 5A

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na Xiaomi Redmi 5A

Tu nájdete odolné puzdra, kryty a obaly na mobilný telefón Xiaomi Redmi 5A. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od tejto značky. Ponuka našich produktov je naozaj široká, máme puzdra silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi 5A

Dôvodov, prečo použiť puzdro na mobil Xiaomi Redmi 5A, je ako kvapiek v mori. Ale ten najdôležitejší je prostý - obal na mobil zaručuje jeho dlhšiu životnosť. Spomínate si na svoju prvú nezničiteľnú Nokii či Alcatel? Dnešné chytré hračičky sú proti ním ale pekné krehotinky. Ochranné puzdro na mobil ich chráni pred poškodením pri pádoch, nárazoch a pred inými vplyvmi vonkajšieho prostredia.

Xiaomi Redmi 5A - informácie

Xiaomi Redmi Note 5A je jeden z najdostupnejších 4G telefónov s plnou podporou LTE pásom na trhu. Obsahuje päťpalcový HD displej, 2+16 GB pamäte, batériu s kapacitou 3 000 mAh a hlavné 13Mpx fotoaparát, ktorý na robenie momentiek bude stačiť. Redmi Note 5A boduje vynikajúcou výbavou a fantastickú cenou. Ostatne, posúďte sami. Telefón ponúkne 5,5" IPS displej s dostatočne jemným HD rozlíšením a pekným podaním farieb zo všetkých uhlov. Výkon má pod palcom 4jádrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 a ruku k dielu prikladajú tiež 2 GB operačnej pamäte. Samozrejmosťou je podpora všetkých slovenských LTE frekvencií, aby ste si mohli užívať surfovanie na najrýchlejšom mobilnom internete v sieti akéhokoľvek operátora. Vďaka funkcii Dual SIM navyše do telefónu pohodlne vložíte dve SIM karty naraz. Redmi Note 5A poteší aj vášnivých fotografov, ktorým poskytne pokročilý 13Mpx fotoaparát a 16GB priestor pre ukladanie dát. Radosť vám tiež urobí jednoduché ovládanie, ktoré zaisťuje vychytané užívateľské rozhranie MIUI integrované v systéme Android 7.0.