+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 5 Plus

Obaly pre Xiaomi Redmi 5 Plus


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 5, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Zabezpečte váš Xiaomi Redmi 5 Plus ochranou

Napriek tomu, že čínske telefóny Xiaomi nepatria medzi extrémne drahé telefóny, oplatí sa investovať do ich kvalitnej ochrany. Xiaomi Redmi 5 Plus disponuje obalom, ktorý pôsobí naozaj pevne, avšak, nie je to tak. Ak vás tento detail zvádza k drsnejšiemu zaobchádzaniu, obstarajte vášmu smartfónu značky Xiaomi kvalitné puzdro. V našom internetovom obchode Etuo.sk máme pre vás k dispozícii aj kvalitné silikónové kryty na mobil Xiaomi Redmi 5 Plus. Nami ponúkané obaly na mobilné telefóny poskytujú smartfónu ochranu proti škrabancom, nečistotám a ďalším bežným “chybičkám krásy”. Odolné zadné kryty na mobil Xiaomi Redmi 5 Plus v jednoduchých jednofarebných dizajnoch i s desiatkami farebných potlačí, elegantné a spoľahlivé knižkové puzdrá, je len na vás, ktorým dáte prednosť. Knižkové typy chránia aj najcitlivejšiu časť telefónu, displej. Ak milujete exkluzivitu, pre vás sú pripravené značkové prémiové obaly na mobil alebo napríklad luxusné kožené alebo efektné drevené kryty na mobil.

Xiaomi Redmi 5 Plus - Vyberajte vždy ochranu presne pre váš model telefónu

Nechali ste sa uniesť širokou paletou štýlov a typov obalov na mobil Xiaomi Redmi 5 Plus? Pred finálnym výberom sa vždy presvedčte, že ste v správnej kategórii určenej presne pre váš typ mobilného zariadenia. Len tak bude váš smartfón dokonale plniť svoju funkciu a stane sa vaším neodkladným štýlovým doplnkom. Obal nemusíte pri telefonovaní, písaní správ, fotení či hraní hier zo svojho Xiaomi Redmi 5 Plus skladať, obsahuje totiž všetky potrebné výrezy pre funkčné prvky. Zaobstarať svojmu mobilu spoľahlivú ochranu sa rozhodne oplatí, predĺžite tak svojmu zariadeniu životnosť aj o niekoľko rokov.

Xiaomi Redmi 5 Plus: Príjemný smartfón za dobrú cenu

Čínsky výrobca telefónov Xiaomi prezentuje svoju „vlajkovú loď“ naozaj s hrdosťou. A právom, veď ide o rad skvelo vybavených telefónov s dobrým dizajnom a za príjemné ceny. Model Xiaomi Redmi 5 Plus má šesťpalcový FullHD + displej, skvelý výkon a to všetko za priam ľudovú cenu.