Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 4A

Obaly pre Xiaomi Redmi 4A


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 4, Xiaomi Redmi 4 Prime, Xiaomi Redmi 4X, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi 4A

Odolné puzdro chráni nielen chrbát mobilného telefónu Redmi 4A, ale aj jeho LCD displej. Puzdra, obaly a kryty vám umožňujú mať mobilný telefón stále po ruke. Puzdro predchádza zbytočným poškriabaním či iným poškodením. Puzdra na mobilné telefóny sú vyrábané z odolných materiálov - silikónové, odolné, drevené, knižkové, plastické. Niektorá flipová púzdra sa otvárajú do boku. Sú určené pre konkrétne zariadenie. Ak si k svojmu smartphonu alebo tabletu kúpite puzdro na mieru, môžete mať istotu, že bude vášmu zariadenie dokonale sedieť. Veľkou výhodou týchto krytov a puzdier je nižšia cena a rozmanitý výber.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi 4A

Pokiaľ nevlastníte skutočne odolný model telefónu už v základe, samotný kryt vie hocičomu zabrániť. Puzdra k mobilnému telefónu Redmi 4A majú predovšetkým ochrannú a dizajnovú funkciu. Pri ich výbere dbajte predovšetkým na to, aby pasovali k vášmu smartphonu. Rozmyslite sa tiež, aký typ puzdra na mobil chcete, a za akým účelom ho kupujete.

Xiaomi Redmi 4A - informácie o telefóne

Xiaomi Redmi 4A si vás získa svojím tenkým telom a elegantným zlatým prevedením, ktoré očarí hneď pri prvom pohľade. Veľký 5palcový displej s rozlíšením HD a technológiou IPS prinesie na obrazovku jasnejšie farby s lepším kontrastom, čo oceníte pri prezeraní webových portálov či pri hraní hier. K dispozícii máte 5Mpx prednú kameru so svetelnou clonou f/2.2 pre tvorbu obľúbených selfie fotiek. Kameru využijete aj na videohovory so svojimi známymi. Vďaka zadnému 13 Mpx fotoaparátu s funkciou automatického ostrenia a clonou f/2.2 vytvoríte aj vy krásne fotky a videá vo vysokej kvalite, ktoré môžete zdieľať na sociálnych sieťach prostredníctvom rýchlej siete LTE alebo Wi-Fi. Mobilný telefón Xiaomi Redmi 4A disponuje operačným systémom Android 6.0 Marshmallow s nadstavbou MIUI v8. Platforma má prehľadné užívateľské rozhranie a zaujímavé funkcie, s ktorými sa nebudete nudiť. O chod sa stará 4jadrový procesor Qualcomm Snapdragon 425 Qualcomm s obnovovacou frekvenciou 1,4 GHz a 2 GB operačnej pamäte RAM.