+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 3S

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Redmi 3S

Pre ochranu mobilného telefónu Xiaomi Redmi 3S ponúkame kvalitné púzdra, kryty a obaly. Každé puzdro je originál z odolného materiálu, či už je silikónové, drevené, knižkové alebo plastické. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. Všetky ponúkané puzdra sú vyrobené z tenkého materiálu a sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Redmi 3S

Puzdro, ktoré skvele ochráni telefón Xiaomi Redmi 3S pred poškodením citlivého displeja, pred škrabancami a ďalšími nepriaznivými vplyvmi by malo byť úplnou samozrejmosťou pri cestovaní aj akékoľvek ďalšie preprave smartphonov. Snáď každému sa to niekedy stalo. Mobil z ruky pri používaní vykĺzne či ho neopatrne položíte na kraj stola, nechtiac o neho zavadíte a on letí k zemi. Inokedy ho zase neopatrne zasuniete do vrecka spolu s predmetom s ostrými hranami, typicky kľúčmi.

Xiaomi Redmi 3S - informácie o telefóne

Telefón Xiaomi Redmi 3S patriaci do veľmi populárnej rodiny chytrých telefónov tejto značky vás iste uchváti svojim telom z kovu a úzkym profilom spolu s 5" HD displejom. Telefón vás neosloví len svojím moderným vzhľadom, ale aj svojou kvalitnou výbavou, ktorú vám ponúka. Bleskové reakcie, najnáročnejšie herné tituly s maximálnou plynulosťou alebo bezproblémové prehrávanie videí vo vysokom rozlíšení - o to všetko sa postará tento výkonný smartphone. Smartphone Xiaomi Redmi 3S disponuje 5" IPS displejom s HD rozlíšením vám poskytne dokonalé zobrazenie farieb a umožní perfektné sledovanie obrazu zo všetkých uhlov a smerov vášho pohľadu. Užite si skvelé podanie farieb, široké pozorovacie uhly a vysoký kontrast displeja s technológiou IPS. Perfektný displej pre dokonalú zábavu. Vďaka batérii s kapacitou 4100 mAh sa už nemusíte strachovať, že energia dôjde v nevhodnej chvíli a nebudete musieť nabíjať každý deň. Telefón Xiaomi Redmi 3S vás udrží dlhšie v kontakte a ponúkne dlhé hodiny zábavy. Odomknite svoj telefón rýchlo a bezpečne.