CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Redmi 10C

Obaly pre Xiaomi Redmi 10C


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Redmi 10, Xiaomi Redmi 10 5G, Xiaomi Redmi 10X, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Xiaomi Redmi 10C sa hodia aj pre vás

Ak si chcete dopriať dlhodobú a účinnú ochranu vášho smartfónu, najlepšou voľbou je spoľahlivé ochranné príslušenstvo. Obaly pritom tvoria jeho základný stavebný kameň. Chránia telefón od následkov nepríjemných pádov aj nárazov rovnako ako pred pôsobením vlhkosti, nečistôt a prachu. Nemusíte sa tak báť žiadnych škrabancov, preliačenia, vrypov alebo prasklín. Kryty na telefón sa veľmi jednoducho čistia, držia svoj tvar a vďaka príjemným materiálom sa skvele držia v rukách. Rešpektujú rozmery telefónu a svojimi presnými výrezmi na fotoaparát či senzor odtlačkov prstov nijako neobmedzia jeho funkcionalitu. Stanú sa tak neodmysliteľným spoločníkom pre vás aj váš telefón na dlhé mesiace a roky.

Vyberte si krásne prevedenie obalu na Xiaomi Redmi 10C

Pokiaľ vám ide vždy o to, aby ste išli s dobou a zachovali si trendy štýl, zabrúste do kolekcie Etuo Design Case. Tieto kryty sú veľmi populárne, pretože medzi nimi nájdete kultové mramorové puzdrá často doplnené aj o prvky drahých kovov či zaujímavé abstraktné akvarely v rôznych farbách vhodné pre ženy aj pre mužov. Milovníci klasiky si iste nájdu to svoje medzi jednoduchými jednofarebnými krytmi vhodnými pre každú príležitosť alebo v ladných geometrických vzoroch. Milovníkom prírody priam odporúčame vybrať si niektorý z pastelových motívov rozkvitnutých lúčnych kvetov či minimalistických lesných zvierat vo svojej maľovanej podobe. Ak ste skôr na fotografie, iste vás potešia jemné zátišia, vintage fotky aj obrázky exotického ovocia či vianočné, veľkonočné a letné motívy. Pre minimalistov máme obaly s výstižnými nápismi, mladším ročníkom sa u nás páčia hlavne kreslené obrázky ich obľúbených jednorožcov alebo ďalších rozprávkových bytostí. No a ak ste jednoducho citlivá duša, doprajte si príjemný boho kryt na telefón s prvkami pierok, lapačov snov alebo znaku „peace“.

Čo tak vyskúšať kryt s vlastným motívom?

Že naše hotové obaly na Xiaomi Redmi 10C nie sú nič pre vás? To je fantastické! Práve pre vás sme totiž vytvorili možnosť vyrobiť si obal s vlastným motívom podľa svojej fantázie. Kryty s vlastnými fotografiami aktuálne vládnu svetu doplnkov ku smartfónov a používajú ich celebrity aj influenceri po celom svete. Na svoj obal si tak môžete pokojne dať rodinnú fotku s vašim drahým či drahou a vašimi detičkami, proti obrázok zo svadby alebo momentku vašich detí z dovolenky. Ideálne sa na mobil hodia aj kryty s fotkou najlepšej kamarátky, vašej partie priateľov na legendárnom večierku či s obrázkom vášho domáceho miláčika. Vyberte si niečo, čo vás vystihuje a nebojte sa to ukázať svetu. Na výrobu svojho originálneho krytu s vlastným motívom nepotrebujete nič iné, ako danú fotku či grafiku, ktorú chcete použiť a náš online kreatívny editor. Orientovať sa v ňom budete bez problémov aj pokiaľ s podobnými programami nemáte doterajšie skúsenosti. Všetko funguje veľmi intuitívne a jednoducho. K vašej fotke si na tomto mieste môžete doplniť aj textové pole, napríklad s menami vašich najbližších, alebo s obľúbeným refrénom piesne. Uistite sa taktiež, že podstatnú časť fotky nezakrýva výrez na fotoaparát alebo senzor odtlačkov prstov. Máte hotovo? Výborne! Všetko si dôkladne skontrolujte a odošlite do našej dielne na výrobu. Originálny obal vám príde domov alebo na poštu už do niekoľkých dní.

Výhodný a pokrokový Xiaomi Redmi 10C

Telefón Xiaomi Redmi 10C prináša skvelé prepojenie funkcionality a príjemného dizajnu, ktorý poteší takmer každého používateľa. Prináša vám hlavne veľký bezrámčekový IPS displej s uhlopriečkou 6,71, HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou skvelých 90Hz. K tomu taktiež ochranu tvrdeného skla Corning Gorilla Glass, zabudovanú čítačku odtlačkov prstov aj AI odomykanie tvárou. Veľkým lákadlom je aj 50 MPx fotoaparát doplnený o 2 MPx senzor. Pre ešte lepší zážitok zo sledovania videí alebo filmov je tu aj výkonný reproduktor a taktiež skvelá batéria s kapacitou 5 000 mAh.