+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Pad 5

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Knižkové obaly na Xiaomi Pad 5 sú stvorené bezpečné používanie 

Hľadáte doplnok, ktorý čo najlepšie ochráni váš tablet pred nešťastnými pádmi, nárazmi a otrasmi? Stavte na knižkové kryty na Xiaomi Pad 5 od etuo.sk. Vďaka výklopnému krídlu máte istotu, že ochránia celú plochu tabletu - zadnú, prednú aj bočné strany. Uzáver s magnetickou technológiou sa nikdy neotvorí, pokiaľ si to sami nebudete priať, a nikdy tak tablet nevystaví zbytočnému nebezpečenstvu. Navyše slúži aj ako praktický stojan, ktorý využijete pri sledovaní filmov, hraní online hier alebo videochatoch. Knižkové puzdro môžete používať aj ako malé vrecko na osobné veci, napríklad na ID alebo platobné karty, pokiaľ si s tabletom potrebujete len rýchlo vybehnúť do obchodu. Predstavuje skvelého spoločníka na cesty, do práce, ale aj na voľné chvíle. 

Polovica úspechu je v dokonalom dizajne

Rozhodli ste sa, že knižkový obal na tablet Xiaomi Pad 5 je niečo, čo sa pre vás skvele hodí? Potom už neostáva iné, len vybrať pre neho dokonalý dizajn, ktorý bude ladiť s vašim vkusom a všetkými požiadavkami. Ak svoj tablet budete používať hlavne pri služobných cestách, pri obchodných jednaniach alebo dôležitých pracovných mítingoch, ideálne sa pre vás bude hodiť jednofarebné puzdro potiahnuté syntetickou kožou. Vyzerá veľmi elegantne, pôsobí minimalisticky a zároveň vám neuberie na vážnosti vždy vtedy, keď to potrebujete. Jednofarebný kryt však môžete používať aj na súkromné účely pokiaľ zo všetkého najviac milujete čisté linky a jednoduchosť. V prípade, že do svojho života chcete pustiť trochu zábavy a dobrej nálady, sihnite po kolekciách s rôznymi obrázkami a zaujímavými motívmi. Veľmi obľúbenými sa stali napríklad naše pastelové kolekcie plné lúčnych kvetov, rozkivtnutých stromov a jemných odtieňov. Ak ste naopak milovníkom tmavších farieb a motívov, iste vás zaujmú naše mramorové obaly alebo modely zo série minimal. Pre klasikov u nás máme vintage kolekciu so sépiovými obrázkami ako vystrihnutými z novín tridsiatych rokov a moderne založeným ľuďom zas ponúkame štýlové nápisy, geometrické vzory a priame línie vyplnené farbami drahých kovov. Môžete si u nás nájsť kryty na každé ročné obdobie, sviatok, prázdniny alebo špeciálnu časť roku, alebo svojmu tabletu venovať kryt podľa toho, aké ste znamenie zverokruhu. Výber záleží len na vás, tak ho nezanedbajte a pustite sa s chuťou do toho!    

Obal na tablet si vyrobte sami

Pokiaľ svoj tablet budete používať skôr na súkromné účely v rodine alebo okruhu blízkych, odporúčame vám zvoliť si kryt s vlastným motívom. Prídete si s ním na množstvo zábavy pri tvorbe aj pri používaní. Jeho grafiku si totiž pripravíte celkom sami. Môžete použiť fotografiu svojich detí, drahej polovičky alebo domáceho miláčika, obľúbenej cestovateľskej destinácie alebo momentku s vašimi priateľmi. Z obalu na tablet Xiaomi Pad 5 s vlastným motívom si dokonca môžete vykúzliť niečo ako motivačnú nástenku, ktorá vám bude pripomínať vaše životné ciele: vysnený dom, auto, prácu alebo spokojnosť, vďačnosť a šťastie v rodine. Jeho tvorba je veľmi jednoduchá a v našom grafickom editore vám nezaberie viac, ako pár desiatok minút. Myslite však na to, že výsledný produkt môže byť len taký kvalitný, aké kvalitné použijete podklady. Preto nahrávajte len kvalitné fotografie v čo najvyššom rozlíšení. 

Spoľahlivý tablet Xiaomi Pad 5 pre celú rodinu

Tablet Xiaomi Pad 5 je pre vás ako stvorený pokiaľ hľadáte spoľahlivú pomoc na prácu aj zábavu. Je ideálnym spoločníkom na pracovný stôl, ale aj ako rodinný tablet pre všetkých členov domácnosti. Učaruje vám nielen svojou férovou cenovkou, ale aj osemjadrovým procesorom v kombinácii s operačnou pamäťou 6 GB, vďaka ktorým zvládne aj náročné hry a grafické programy. Kapacita 128 GB je ideálna pre používateľov používajúcich mnoho dát a aplikácií. Zadný fotoaparát disponuje rozlíšením 13 MPx, predný fotoaparát fotí pri 8 MPx. Displej tabletu s uhlopriečkou 11 palcov je ideálny pri sledovaní filmov aj väčšine pracovných úkonov.