Nájdi obal pre svoje zariadenia:
   
+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi Note 10

Obaly pre Xiaomi Mi Note 10

Smartphone Mi Note 10 Lite a Mi Note 10 Pro je úplne iný model telefónu.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Vyberte si obal na svoj Xiaomi Mi Note 10

Vybrať si telefón na mieru určite nebolo jednoduché rozhodnutie. No ak už vaša voľba padla na Xiaomi Mi Note 10, určite ste si to dobre premysleli a očakávate, že vám daný smartfón bude dobre a dlho slúžiť. Rozmýšľali ste už, ako mu k tomu môžete pomôcť? Je to celkom jednoduché. Stačí si zvoliť puzdro, ktoré vám bude vyhovovať a ktorým predĺžte životnosť a zachováte pôvodný vzhľad svojho telefónu na naozaj dlhý čas. Odolné knižkové puzdro ponúka skvelú alternatívu pre náročných používateľov, ktorí by radi mali svoj smartphone chránený ako v bavlnke. Silikónové obaly zase potešia tých, ktorí sa dokážu so svojím smartfónom rozlúčiť len na krátke chvíľky a vyžadujú, aby im bol mobil k dispozícii hneď, ako to potrebujú. Drevené kryty zaujmú milovníkov prírodných materiálov a odolné kožené puzdrá bez problémov znesú aj náročnejšie podmienky.

Presvedčivé motívy, v ktorých sa nájde každý

Nechajte sa pohltiť množstvom farieb, obrázkov a vzorov, ktoré zahŕňa široký sortiment nášho obchodu. Objavíte tu klasické puzdrá pastelových farieb pre ľudí, ktorí vyznávajú nenápadnosť a decentnosť, výrazné farebné kreácie či unikátne kryty, ktoré zdobí plastický motív podľa vášho výberu. Nebojte sa zaodieť svoj telefón do rôznych exkluzívnych podôb kvetov, cukríkov, moderných mandál, prípadne ho ozvláštniť rozličnými postavičkami či zvieratkami. Kvalitné obaly vás nielen potešia svojím nápaditým vzhľadom, ale predovšetkým pomôžu vášmu smartfónu bez ujmy vyviaznuť pri rozličných pádoch.

Xiaomi udržuje vysokú kvalitu a nízke ceny

Úspešná čínska spoločnosť Xiaomi, ktorá navrhuje, vyvíja a predáva smartfóny, aplikácie a spotrebnú elektroniku, neustále dokazuje, že nezlepšovať sa vlastne znamená zostávať pozadu. Dokazuje to aj svojím novým modelom z radu Xiaomi Mi Note 10, ktorý ponúka 6,47- palcový AMOLED displej s Full HD+ rozlíšením a integrovanou čítačkou odtlačkov. Proti poškriabaniu ho síce chráni odolné sklo Gorilla Glass piatej generácie, no pre dokonalú ochranu si ho môžete poistiť aj bezpečnostným sklom alebo fóliou.