+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi A3

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Dbajte o vzhľad vášho telefónu pomocou ochranného krytu

Váš telefón toho o vás povie veľa. Napríklad to, ako si veci ceníte, aký máte vkus alebo ako sa o seba staráte. Špinavý a poodieraný telefón s nespočetným množstvom rýh a škrabancov nevyvolá vo vás ten najlepší dojem. Rovnako to pociťuje asi každý z nás. A preto by ste si na ochrane svojho mobilu mali dať naozaj záležať. Zachovávate tak nielen jeho hodnotu, ale aj svoj image. Máme pre vás jednoduché riešenie: obal na váš Xiaomi Mi A3 s motívmi podľa vašich predstáv.

Silikónové puzdrá vydržia takmer všetko

Nie na všetky puzdrá na telefón sa môžete spoľahnúť. Nie všetky sú vyroené z kvalitných materiálov. A nie všetky na váš Xiaomi dokonale zapasujú. Práve preto by ste si mali vybrať telefón z našej širokej ponuky. Nielen, že sú vyrobené z odolných TPU materiálov, ktoré neprepustia vlhkosť, nečistoty, škrabance alebo deštruktívnu energiu pádov, ale naviac na telefóne sedia ako... Veď viete. Vďaka precíznym výrezom sú pripravené na vaše používanie fotoaparátov, reproduktorov, konektorov na nabíjanie, slúchadiel a ďalších iných doplnkov.

Skvelé fotky a moderný design. To je Xiaomi Mi A3

Máte radi špičkové fotografie, moderný dizajn telefónov a pravidelne aktualizované hladké softvéry s prísľubom bezproblémového chodu? Potom si telefón Xiaomi Mi A3 veľmi rýchlo obľúbite! Jeho zadný širokouhlý fotoaparát skvele doplňuje aj selfie objektív, ktorý ponúka rozlíšenie až 32 MPx. S týmto modelom tak získate veľmi kvalitné fotografie za naozaj prijateľnú cenu. Jeho dizajn je naviac precízne a jednoducho spracovaný aj v kombinácii s veľkým OLED displejom s kvapkovým výrezom. Nemá priveľmi veľké rozlíšenie, čo sa prejaví najmä pri sledovaní videí, na druhú stranu však telefón naozaj veľa vydrží a ponúka taktiež dostačujúci úložný priestor. Výhodou telefónu je taktiež rýchly a presný skener odtlačkov prstov pod displejom. Ak teda hľadáte výhodného a spoľahlivého pomocníka, s telefónom Xiaomi Mi A3 môžete vždy počítať.