CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi A3

No search results

Dbajte na svoj displej pomocou ochranných doplnkov

Displej je tou najzraniteľnejšou a zároveň najpoužívanejšou časťou mobilného zariadenia. Prečo sa teda spoliehať na to, že s obrazovkou sa nám nemôže nič stať alebo si myslieť, že jej oprava nebude nákladnou záležitosťou? Poistite sa radšej pred nepredpokladanými udalosťami, pádmi a zničením ochrannými doplnkami, ktoré vám zaistia bezpečné používanie každý jeden deň.

Ochranné fólie alebo temperované sklá ako vaša hlavná výbava

Pokiaľ sa budete rozhodovať medzi jednotlivými ochrannými prostriedkami displeja, vyberte si ten, ktorý vám bude najviac vyhovovať. Jednou možnosťou je ochranná fólia, ktorá dopraje jemnú a flexibilnú ochranu. Na telefón sa krásne nalepí a tak opticky vyhladí aj existujúce malé nerovnosti. Druhou možnosťou je temperované sklo. Toto dosahuje tvrdosti až 9H na stupnici tvrdosti s maximom 10 stupňov. Temperované sklo je prirodzene odolné voči vplyvom ostrých predmetov, ako sú kľúče, ale pokojne aj nôž, voči pádom aj z vyšších výšok či voči pôsobeniu vlhkosti. Všetky naše ochranné doplnky sin a mobil môžete nalepiť aj sami – domov vám prídu s praktickým návodom a všetkým príslušenstvom, ktoré budete k aplikácií potrebovať.

Foto nadšenci, Xiaomi Mi A3 pre vás bude strelou do čierneho!

Pripravte sa, s modelom telefónu Xiaomi Mi A3 tak získate naozaj špičkové fotografie, moderný design i pravidelne aktualizované hladký softvér s prísľubom bezproblémového chodu za naozaj prijateľnú cenu. Jeho dizajn je precízne a jednoducho spracovaný aj v kombinácii s veľkým OLED displejom s kvapkovým výrezom. Zadný širokouhlý fotoaparát skvele doplňuje selfie objektív, ktorý ponúka rozlíšenie až 32 MPx. Obrazovka síce nemá priveľmi veľké rozlíšenie, čo sa prejaví najmä pri sledovaní videí, na druhú stranu však telefón naozaj veľa vydrží a ponúka taktiež dostačujúci úložný priestor. Ak chcete, aby vám zariadenie vydržalo čo najdlhšie, pohľadajte preň naozaj kvalitné ochranné príslušenstvo a temperované sklá alebo fólie doplňte aj o odolné obaly.