CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi A1

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na Xiaomi Mi A1

Ak potrebujete nové puzdro na telefón Case for Xiaomi Mi A1, ste tu správne. U nás nájdete odolné puzdra, kryty a obaly nielen na tento mobilný telefón. Vyberať môžete z veľkej ponuky súčasných chytrých telefónov od značky Xiaomi. Či už zvolíte puzdro silikónové, drevené, knižkové alebo plastické, vždy bude váš prístroj chránený pred pádom a súčasne ho obal ozdobia presne podľa vášho vkusu. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Mi A1

Prečo je dôležité zakúpiť si k telefónu Case for Xiaomi Mi A1 tiež ochranný kryt a fóliu? V dnešnej dobe vlastniť šikovný mobilný telefón nie je nič neobvyklé, stretávame sa s ním na každom rohu, pričom väčšina majiteľov často riešia otázku, ako najlepšie zaistiť bezpečnosť pred škrabancami a poškodením. Aj napriek najopatrnejšiemu zaobchádzaniu sa ale môžete stretnúť s nepríjemnou situáciou, keď sa na displeji telefónu zobrazí vlásočnicové škrabance, alebo vám nedopatrením spadne na zem, čo nielen zle vyzerá, ale ak budete chcieť v budúcnosti telefón predať, zachovalý estetický stav hrá dôležitú úlohu.

Xiaomi Mi A1 - informácie

Xiaomi Mi A1 je prvým zástupcom projektu Android One od čínskeho Xiaomi. Výrobca použil jeden zo svojich telefónov a s novým označením ho pustil do sveta bez svojho prostredia MIUI, ktoré nahradil čistým Androidom. Telefón je viac ako nadpriemerne vybavený z hľadiska výkonu, podobné parametre sa v danej cenovej hladine nevidí často. K tomu lákadlo v podobe čistého systému a na predajný úspech je zamiesené. Skoro. Nie vo všetkých oblastiach sa totiž telefón vyviedol tak, ako by predchádzajúcej vety mohli naznačovať. Nie je pre každého, svojich priaznivcov si ale určite nájde. Výrobca siahol po osvedčenom riešení konštrukcie. Do kovovej vaničky tvoriaci chrbát a boky telefónu je vsadený displej spoločne s vnútornými komponentmi zariadenia. Všetky hrany aj rohy sú zaoblené, nikde nič netlačí ani nereže, vďaka matnej povrchovej úprave nemá telefón sklony vykĺznuť z ruky. Osemjadrový Qualcomm Snapdragon v strednej triede nie je žiadnym prekvapením, na 4 GB RAM už narazíte zriedka. V kombinácii s čistým systémom výkon telefónu nechýba.