+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 9 Lite

Obaly pre Xiaomi Mi 9 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Mi 9, Xiaomi Mi 9 SE, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Kvalitné silikónové a gélové obaly

U všetkých našich krytov je samozrejmosťou precízne prevedenie, kvalitné materiály a ľahká údržba pre zachovanie v špičkovom stave. Ako zdanlivý detail sa laikovi môžu javiť výrezy pre všetky napájacie konetory a fotoaparát. Tieto precízne otvory pripravené na každý typ zariadenia však majú za cieľ neobmedzovať váš telefón vo funkcionalite a dopriať vám skvelý zážitok z používania aj bez vyberania telefónu z obalu. Kryty zabezečia aj jednoduchú umývateľnosť iba navlhčenou handričkou alebo po tečúcou vodou a taktiež ochránia všetky zaoblenia telefónu.

Originálny obal podĺa vášho vlastného výberu

Vyberajte si však nielen na základe kvality ale aj toho, ako sa vám ktorý obal páči. Budete ho maž totiž pri sebe 24/7 a tak si doprajte model, ktorý doplní vašu osobnosť a bude pre vás ako stvorený. Avšak s obalmi je to niekedy ako s našimi priateľmi – niekedy potrebujeme len jedného, toho najlepšieho, kotrý presne pochopí naše potreby a ochráni nás pred nebezpečenstvom. A niekedy zas máme chuť mať ich okolo seba desiatky, zabávať sa, nechať svet hýriť farbami. Z našej kolekcie si môžete vybrať obal, ktorý vám bude maximálne vyhovovať aj designovo a následne ho fóliou či sklom na obrazovku príjemne doplníte.

Xiaomi Mi 9 Lite je hviezdou vo svojej triede

Telefón s ohromným AMOLED displejom so zabudovaným skenerom odtlačkov prstov, prepracovaným telom a tenkými mini rámikmi vás zaujme v metalickej farbe na prvý pohľad zaujme. V mnohých parametroch prekonáva aj drahšie telefóny a je tak niečím, čo svojmu radaru nenechajte uniknúť! Jeho krásny AMOLED displej pokrýva takmer 90 % čelnej strany a vďaka jeho exkluzívnemu jasu nezmeškáte ani jednu notifikáciu. Naviac je vybavený aj skvelou trojicou fotoaparátov: hlavnú 48 Mpx šošovku dopĺňa 8 Mpx ultraširoký senzor a nakoniec kamera na zachytenie hĺbky ostrosti s rozlíšením 2 Mpx. Spravíte s ním tak fotografie takmer take kvalitné, ako so zrkadlovkou.