+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 9

Obaly pre Xiaomi Mi 9


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Mi 9 Lite, Xiaomi Mi 9 SE, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - jelša>

Obal na mobil Wood Hard Case - jelša

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - doska>

Obal na mobil Corko Hard Case - doska

19,90 €
/ skladom

 

 

Ochrana telefónu? So silikónovým obalom nikdy nesiahnete vedľa!

Pokiaľ vlastníte smartfón Xiaomi Mi 9, máte v e-shope Etuo.sk máte doslova na dosah ruky stovky odolných krytov presne podľa toho, čo vám najviac vyhovuje. Stačí si vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči a jednoducho kliknúť. Nad bezpečnými obalmi na telefóny rozhodne netreba hádzať rukou. Bez nich by sme totiž naše inteligentné zariadenia jednoducho nedokázali ochrániť od nečistôt, tenkých vlásočnicových škrabancov ale aj hlbokých vrypov či od odlomkov pri páde smartfónu. Ak je naviac obal doplnený o tvrdené sklo alebo o pevnú fóliu na displej, nie je sa čoho obávať.

Výber toho pravého je vždy len na vás

Všetky naše obaly z TPU materiálu sú veľmi odolné, flexibilné, ošetrené oleofóbnou povrchovou úpravou proti zanechávaniu odtlačkov a aj výrezmi či rozmermi presne sadnú na váš Xiaomi. Silikónové kryty naviac vystupujú niekoľko milimetrov nad okraj displeja a tak aj keby vám telefón spadol z výšky, nedôjde k poškriabaniu či priamo rozbitiu jeho displeja. Z našej kolekcie si môžete vybrať presne ten obal, ktorý vám bude maximálne vyhovovať aj designovo. Pôjde o klasickú transparentnú kolekciu Crystal Cover, spoľahlivú a odolnú soft flex alebo si dovolíte trochu uletieť s obalmi kolekcie Crystal Design?

Váš Xiaomi si zaslúži prvotriednu starostlivosť!

Vybrali ste si pre seba telefón Xiaomi Mi9? Klobúk dole, máte skvelý vkus! Jedná sa o ďalší päťhviezdičkový telefón značky Xiaomi a to naviac za perfektnú cenu. Okrem krásneho designu, kvalitného AMOLED displeja a výkonného fotoaparátu sa u neho môžete tešiť aj na rýchle bezdrôtové nabíjanie či odtlačky prstov zabudované priamo v displeji. Pokaľ sa jedná o pomer cena/ kvalita/ výkon, je toto zariadenie momentálne jednoznačným lídrom na trhu. Aj preto by ste si naň mali dávať veľký pozor. Nie je totiž vybavený vodeodolnosťou a tak sa ľahko môže stať, že sa zničí pri prvom pohári vody, ktorý pri ňom vylejete. Stavte preto na istotu a obaľte svoj telefón do tých najkrajších obalov.