+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 8 Lite

Obaly pre Xiaomi Mi 8 Lite


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Mi 8, Xiaomi Mi 8 Pro, Xiaomi Mi 8 SE, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - čierna>

Obal na mobil Corko Hard Case - čierna

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - natural>

Obal na mobil Corko Hard Case - natural

19,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý>

Obal na mobil Graver Hard Case - zlatý

18,90 €
/ skladom

 

 
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa>

Obal na mobil Wood Hard Case - čerešňa

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Wood Hard Case - jelša>

Obal na mobil Wood Hard Case - jelša

18,90 €
/ skladom
Premium
 
Obal na mobil Corko Hard Case - doska>

Obal na mobil Corko Hard Case - doska

19,90 €
/ skladom

Veľký výber obalov na mobil Xiaomi Mi 8 Lite

Ponúkame odolné silikónové, drevené, knižkové aj plastické puzdra na mobilný telefón Xiaomi Mi 8 Lite. Na výber je veľká škála motívov, takže si vyberie naozaj každý. Všetky ponúkané puzdra sú vynikajúcou ochranou pre váš prístroj. Smartphone je uchytený v držiaku, ktorý je vyrobený presne na mieru daného telefónu, nehrozí teda, že by prístroj z puzdra vypadol. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel. V puzdre od nás bude váš mobil Xiaomi Mi 8 Lite zaručene cool. Odolné puzdro navyše chráni zadnú časť telefónu proti poškriabaniu a oderom.

Výber motívov pre obaly na Xiaomi Mi 8 Lite

Vďaka puzdru sa vám bude prístroj Xiaomi Mi 8 Lite tiež o mnoho lepšie držať a nehrozí nebezpečenstvo, že by vám omylom spadol. Všetky typy krytov sú pekne spracované a ide tak aj o dobrý dizajnový doplnok k telefónu. Prístup ku všetkým ovládacím prvkov a konektorom je zaistený, nie je tak potrebné telefón z puzdra vyberať, napr. pre pripojenie slúchadiel.

Xiaomi Mi 8 Lite - informácie o telefóne

Kvalita top radu Mi za príjemnú cenu sa ukrýva v novom Xiaomi Mi 8 Lite. Moderný dizajn gradujúce farieb dokáže zaujať a veľmi dobrá hardvérová výbava uspokojí aj náročných užívateľov. Zažite mobilnú zábavu ako nikdy predtým. Obrovská uhlopriečka 6,26" zaberá dokonale väčšinu prednej strany telefónu a ponúka širšiu Full HD+ rozlíšenie 2280 x 1080 bodov, čo dáva pomer strán 19:9. IPS technológia displeja poskytne prirodzené farby a široké pozorovacie uhly, ktoré umožňujú prezerať fotografie alebo sledovať video aj z ostrého uhla . V oblasti mobilnej fotografie vám Xiaomi Mi 8 Lite ponúkne veľmi peknú výbavu. Umelá inteligencia, duálny zadný fotoaparát pre hrátky s hĺbkou ostrosti a predná selfie kamera s vysokým rozlíšením, to je kombinácia, ktorú od vybaveného telefónu očakávate. Vďaka veľmi silnému 8jádrovému procesora Qualcomm Snapdragon 660 a operačnej pamäte 4 GB je multitasking pre telefón hračkou. Všetku zábavu potom môžete zažívať vysokou rýchlosťou pripojenia LTE a dostatok priestoru poskytne internú pamäť 64 GB s možnosťou rozšírenia pomocou kariet microSD.