+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 11 Ultra

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prepracované kryty na telefón Xiaomi Mi 11 Ultra

Puzdro na telefón Xiaomi Mi 11 Ultra je obľúbeným doplnkom, ktorý pôsobí štýlovo a zároveň poskytuje maximálny stupeň bezpečia telefónu. Každý model je precízne navrhnutý presne pre váš model telefónu vrátane rozmerov i výrezov na externé komponenty, ako je nabíjací kábel, slúchadlá alebo fotoaparát či bočné tlačidlá. Rešpektuje, samozrejme, aj senzory na odtlačky prstov, reproduktory a ďalšie dôležité prvky. Vyberte si vhodný obal a už ho z telefónu nikdy nemusíte skladať. Puzdro tak spoľahlivo ochráni zariadenie pred mechanickým poškodením, vrypmi, vodou i preliačením.

Benefity, ktoré vám prinesie kvalitný obal na Xiaomi Mi 11 Ultra

Kvalitný obal na telefón prináša hneď niekoľko výhod, na ktoré si mnoho používateľov veľmi ľahko zvyká. Prvým benefitom je, že telo každého obalu je vyrobené z kvalitných materiálov. Tie neprepustia nárazy a mechanické poškodenia nielen k samotnému telu telefónu, ale chránené sú tiež jemné vnútorné komponenty mobilu. Vďaka zosilneným okrajom absorbujú obaly pády a minimalizujú poškodenie displeja. Každý obal totiž o niekoľko milimetrov presahuje úroveň obrazovky, čo znamená, že ak telefón spadne na rovný povrch, displej ostáva doslova nedotknutý. To platí aj pri pokladaní telefónu na stôl či dokonca na zem. Obaly sú odolné voči vode, nečistotám aj prachu, neprepustia ich k telefónu, a tak má používateľ istotu bezpečia. Na druhú stranu pokiaľ sa kryt zašpiní, je veľmi jednoduché ho zložiť z telefónu, umyť pod tečúcou vodou, vlhkou handričkou alebo použiť dezinfekčný prostriedok. Nie je potrebné báť sa o farby potlače na obale – tie ostávajú odolné voči odretiu aj vyblednutiu pri pôsobení UV žiarenia. Jednoducho, kvalitný kryt na Xiaomi Mi 11 Ultra od etuo.sk môžete používať dlhodobo a bez akýchkoľvek obáv o poškodenie krytu či samotného telefónu. Pohodlné, no nie?

Dokonalý dizajn je to, čo doplní váš štýl

Od obalov na telefón je potrebné vyžadovať bezpečie. Avšak to dnes už nie je jediný atribút výberu. Veľmi záleží aj na dizajne puzdra, jeho materiálovom prevedení a štýle používania. Preto vyberajte s citom podľa toho, aký životný štýl vediete a čo sa vám páči. Ľudia, ktorých telefóny sú pod väčším tlakom alebo sú neustále na cestách, iste ocenia knižkové kryty. Ich hlavnou výhodou je možnosť uzatvárať ich pomocou vyklopného krídla na magnetický uzáver. Vďaka výklopke je telefón chránený zo všetkých strán, a to aj pri tých najtvrdších pádoch. Toto puzdro sa dá naviac použiť aj ako stojan na telefón pri sledovaní filmov, videí, alebo hraní hier. Knižkové obaly sú dostupné v mnohých farebných prevedeniach rovnako ako so stovkami vzorov na výber. Veľmi obľúbená je napríklad kolekcia Wallet Book Fantastic s vintage, boho, či minimalistickými vzormi presne podľa vášho vkusu. Ďalšou možnosťou, ktorá telefónu nepridá zbytočné centimetre ani gramy naviac, je silikónové puzdro na Xiaomi Mi 11 Ultra. Tesne obopne celý telefón a vďaka transparentným okrajom pôsobí veľmi nenápadne a elegantne. Vo svojej priehľadnej verzii dokonca ani nevidieť, že ho máte na telefóne nasadený. Silikónové obaly taktiež ponúkajú širokú škálu dizajnového prevedenia. Veľmi obľúbené sú mramorové vzory pôsobiace až mrazivo štýlovo, pastelové farby či motívy divokých kvetov.

Hviezda vašich dní: Xiaomi Mi 11 Ultra

Ultra výkonný, ultra prepracovaný, ultra krásny. To je telefón Xiaomi Mi 11 Ultra. Toto zariadenie je na prvý pohľad veľmi atraktívne vďaka bezrámčekovému displeju s uhlopriečkou 6,81 palcov a zaoblenému dizajnu. Ten pravý „vau moment“ však nastáva až po prehliadnutí zadnej strany telefónu. Pri fotoaparáte sa na ňom totiž nachádza malá obrazovka, ktorá zobrazuje čas, prichádzajúce hovory či e-maily, ale aj snímaný objekt fotoaparátu. Telefón má tiež výkonnú batériu s kapacitou 5 000 mAh a rýchlym nabíjaním 67W. Samozrejmosťou je pripojiteľnosť na najnovšiu 5G sieť či možnosť platieb mobilom NFC.