CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 11

Obaly pre Xiaomi Mi 11


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Mi 11 Lite, Xiaomi Mi 11 Lite 5G, Xiaomi Mi 11 Ultra, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
Model zariadenia 1089
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Obaly na smartfón Xiaomi Mi 11 ako z rozprávky

Ak práve prehľadávate stránky Etuo.sk v snahe nájsť si dokonalý obal na svoj Xiaomi Mi 11, ste na správnej adrese! Ponúkame vám na výber z viac ako 200 druhov, farieb a motívov obalov bezkonkurenčne chrániacich váš mobil pred akýmkoľvek mechanickým poškodením. Ak chcete ísť s najnovšími trendmi, zvoľte si kožené puzdrá potiahnuté ekokožou s jemnými motívmi podľa vášho želania. Tieto kryty pôsobia veľmi elegantne a zároveň kvalitne už na prvý pohľad. AK ste naopak milovníkom prírody, iste vás oslovia drevené obaly s originálnou kresbou jednotlivých druhov dreva ale aj obrázky prírody vyryté priamo do tohto teplého materiálu. Milovníkom industriálneho chladu potom iste viac ulahodíme gravírovanými krytmi s rôznymi metalickými odleskami a ikonickými motívmi. A pokiaľ vám nejde o nič iné ako o zachovanie pôvodného dizajnu vášho telefónu Xiaomi Mi 11, stavte na jednoduchý transparentný plastikový kryt, ktorý telefón ochráni, ale neprebije ho svojim výrazným vzhľadom.  

Vyberte si štýl aj kvalitu

Všetky obaly, ktoré u nás nájdete, spĺňajú tie najvyššie štandardy kvality a poskytnú vám maximálnu ochranu pri každodennom používaní vášho Xiaomi Mi 11. Plne sa prispôsobujú jeho výrezom, vyhovujú bočným tlačidlám aj ovládacím prvkom. Mobil tak budete môcť ovládať presne tak, ako ste zvyknutí. Prémiové materiály potom zaručia dlhodobú trvácnosť všetkých farieb bez akéhokoľvek vyblednutia či ošúchania.     

Moderný Xiaomi Mi 11 pre každého

Máte chuť zaobstarať si výkonné zariadenie za skvelú cenu? Potom siahnite po mobile Xiaomi Mi 11 od spoľahlivého čínskeho veľkovýrobcu. Ponúka vám totiž ochranné sklo Corning Gorilla Glass pre prednú aj zadnú stranu zariadenia, prepracovaný dizajn aj výkonný Qualcomm Snapdragon 888 procesor. Navyše vás iste zaujme aj jeho 6,81-palcová AMOLED obrazovka s frekvenciou 120 Hz a rozlíšením 3200 x 1400. Tak čo, máte aj vy chuť vyskúšať toto skvelé zariadenie?