+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 10 Youth Edition

Obaly pre Xiaomi Mi 10 Youth Edition


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Xiaomi Mi 10, Xiaomi Mi 10 Lite, Xiaomi Mi 10 Pro, Xiaomi Mi 10 Ultra, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Xiaomi Mi 10 Youth Edition potrebuje ochranný obal

Bezpečnosť na prvom mieste. Ak ste majiteľom nového Xiaomi Mi 10 Youth Edition, je namieste zaobstarať mu náležitú ochranu. Na mysli máme odolné kryty, obaly alebo puzdrá z našej ponuky. V ponuke nájdete stovky krytov i puzdier, ktoré udržia váš smartfón v dokonalej kondícii na veľmi dlhú dobu. Žiaden prach, nečistoty, škrabance či nevzhľadné odtlačky prstov viac vášmu špičkovému smartfónu Xiaomi Mi 10 Youth Edition nehrozia. Poistite sa hneď po kúpe telefónu a vyberte mu na našej stránke skvelé ochranné doplnky. Náš výber je naozaj široký, presvedčte sa sami.

Zadajte konkrétny model a vyberajte

Hneď po tom, čo na stránke Etuo.sk vyfiltrujete svoj typ telefónu v hornej časti, môžete sa pustiť do vyberania. U nás nájdete silikónové kryty, knižkové obaly i zadné kryty v desiatkach rôznych dizajnov, prevedení, materiálov i štýlov. To, aký kryt bude zdobiť váš telefón Xiaomi Mi 10 Youth Edition, záleží od vás. Obal s trblietkami? Elegantné kožené puzdro alebo praktický a mimoriadne univerzálny silikónový kryt? Zaobstarajte si viacero obalov – budete ich môcť meniť podľa nálady alebo pokojne podľa ročného obdobia. Vyberte si ideálny kúsok, ktorý vás bude sprevádzať každý deň a pohľad naň vám dodá pocit bezpečia, že vášmu mobilu nič nehrozí.

Obal vás odbremení od nečistôt a škrabancov

Chcete mať telefón Xiaomi Mi 10 Youth Edition v tip top stave? Žiaden problem. Preklikajte si našu ponuku a vyberte si dokonalý kryt, ktorý udrží váš telefón v bezpečí a ochráni ho pred mechanickým poškodením. Vedeli ste, že to, aký kryt používate, o vás veľa prezrádza? Na našom webe si príde na svoje každý – milovníci minimalizmu, vkusnej elegancie, bláznivých dizajnov, romantiky i netradičných obrázkov. Nájdite pre svoje smartfón kryt, ktorý vás bude perfektne vystihovať a ukážte svoje pravé ja.