+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 10 Pro

Obaly pre Xiaomi Mi 10 Pro


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Veľký výber krytov na telefóny

Silikónové obaly si už zamilovali mnohí z vás. Sú jemné na dotyk, perfektne ochránia telefón pred vlhkosťou, nečistotami aj prachom a naviac sa skvele udržiavajú. Vďaka ultraodolnému TPU materiálu s nimi máte telefón doslova v suchu. Ak ale silikón nie je celkom pre vás, siahnite po knižkovom puzdre. Vyžaruje eleganciu, čistotu a smartfón Xiaomi Mi 10 Pro naviac dokonale ochráni nielen zo zadnej, ale aj z prednej strany. Jeho otváraciu časť môžete používať ako stojan pri sledovaní videí alebo fotiek a čerešničkou na torte sú otvory vhodné pre platobné karty a iné drobnosti. Ak ani takéto odolné puzdro nie je tým „pravým orechovým“, nasadnite na trend drevených obalov, ktoré majú vždy jedinečnú štruktúru a sú naozaj originálne. Veľa o vás povie aj gravírovaný kryt – srší štýlom trendy dizajnom.

Ako nájsť dokonalý obal na Xiaomi Mi 10 Pro

Nájsť dokonalý obal na mobil je ako nájsť vhodného partnera. Presne doplní vašu osobnosť, spríjemní vám náročný deň a beriete si ho so sebou dokonca aj do perín. Obaly na mobil však na rozdiel od partnerov môžete striedať hoci aj každý deň, a to bez pocitu previnenia. Vyberte si jeden do spoločnosti, druhý na každodenné nosenie a ďalší pre pracovné povinnosti.

Užite si svoj Xiaomi Mi 10 Pro

Nový profesionál od Xiaomi s názvom Mi 10 Pro si získava srdcia svojich používateľov hneď niekoľkými kľúčovými prvkami. Jedným z nich je 6.5 palcový 90 Hz OLED displej s príjemnými farbami, moderným dizajnom a vstavaným dotykovým senzorom. Veľkou výhodou pre užívateľov s využívajúcich svoj telefón intenzívnejšie, je nadpriemerná kapacita batérie 4 500 mAh. Batéria prichádza aj s možnosťou rýchleho nabíjania - pomocou káblov to bude rýchlosť 66W, bezdrôtovo 40W. Hlavná šošovka fotoaparátu dosahuje rozlíšenie 108 Mpx, vedľajšia šošovka rozlíšenie 48 Mpx a doplňujúce objektívy veľkosti 12 a 8 Mpx.