CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi Mi 10

Filtre Collapse
Model zariadenia 1085
×
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kvalitný kryt na telefón na dosah

Smartfóny už dávno nie sú len našimi telefónmi. Stali sa z nich naši verní spoločníci ukrývajúci dôležité životné momenty vo fotkách, osobný diár či aplikácie, bez ktorých si už nevieme život ani predstaviť. Prečo by sme sa teda ku svojmu Xiaomi Mi 10 mali správať len ako k telefónu a nie ako k cennosti, ktorou pre nás v skutočnosti je? Prvým spôsobom, ako ho ochrániť, je pomocou kvalitného krytu. Ten zabráni, aby sa na ňom zachytával prach alebo nečistoty, hromadili škrabance a ďalšie poškodenia. Naviac dobre pasujúci obal sa na telefóne krásne vyníma.

Ako vybrať vhodný obal na smartfón

Vybrať ten správny obal na mobil Xiaomi Mi 10 však môže byť tvrdým orieškom. V našom vyhľadávači sa vždy uistite, že ste si vybrali ten správny model Xiaomi, na ktorý budete kryt vyberať. Silikónové kryty sú voľbou mnohých zákazníkov, pretože sú príjemné na dotyk, ľahko sa udržiavajú a efektívne chránia zadnú časť telefónu. Minimalistické obaly na telefón z kolekcie Ultra Slim zas dajú vyniknúť dizajnu vášho telefónu a jeho farebnosti. Trendovou záležitosťou dneška sú aj drevené či gravírované obaly, ktoré sú materiálovo aj dizajnovo zaujímavé.

Xiaomi Mi 10 – nová hviezda na trhu

Telefón Xiaomi Mi 10 od známeho čínskeho výrobcu zmení vaše doterajšie vnímanie telefónov. Ide o model, ktorý nielen nádherne vyzerá, ale má aj funkcionalitu hodnú pozornosti. Tento model prichádza na trh s osemjadrovým procesorom Qualcomm Snapdragon 865 a ponúka vám 12 GB RAM. Vybrať si potom môžete medzi modelmi so 128, 256 a 512 GB internej pamäte. Veľmi ľahko sa pripája na 5G siete a operuje so systémom MIUI 11, ktorý je založený na Androide 10. Výhodou je aj naozaj výkonná batéria s výkonom 4500 mAh a možnosť rýchleho nabíjania pomocou kábla s rýchlosťou 66W a taktiež bezdrôtovo rýchlosťou 40W.