+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi 12X

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Doprajte si odolný obal na telefón Xiaomi 12X. Aj vy ho potrebujete

Aj vy si myslíte, že obal na telefón nepotrebujete? Alebo že vám bude pri ovládaní telefónu dokonca zavadzať? Po stovkách a tisíckach skúseností našich zákazníkov vám môžeme potvrdiť opak. Aj najväčší odporcovia obalov na telefóny totiž do troch dní po ich nasadení zistia, že im do života prinášajú množstvo výhod. Tou najdôležitejšou je bezpečnosť vášho telefónu Xiaomi 12X a zachovanie jeho hodnoty. Kvalitné obaly totiž ochraňujú mobil od akýchkoľvek následkov pádov alebo nehôd so zariadením. Vyhnete sa vďaka nim odreninám, škrabancom, vrypom, ale aj rozbitiu displeja či „utopeniu“ telefónu. Obaly sú totiž odolné voči energiám nárazov i voči prachu, nečistotám a vlhkosti. Čím sú robustnejšie a hrubšie, tým väčšmi váš mobil ochránia aj pri extrémnejších podmienkach. Ale nie je to pravidlom. Aj naše Ultra Slim obaly dokážu zariadenie chrániť pred nárazmi z vyššej výšky nielen zo zadnej a bočných ale aj z prednej strany. Teraz už len stačí vybrať si model, ktorý doplní váš štýl a naučiť sa ho denne používať. Len tak totiž zabránite rýchlemu opotrebeniu svojho telefónu a nevzhľadným vonkajším poškodeniam.

Prečo práve kryty od etuo.sk?

Kúpou obalu na telefón od etuo.sk si zaistíte množstvo benefitov. S našimi krytmi nebudete musieť ochranu z mobilu skladať. Všetky rozmery a otvory sú precízne prispôsobené rozmerom telefónu Xiaomi 12X, takže nie je nutné puzdro skladať ani pri počúvaní hudby, hovorení s rodinou a kolegami, fotení či nabíjaní pomocou bezdrôtovej nabíjačky. Obaly na telefón Xiaomi 12X nechránia len vonkajšie telo mobilu, ale aj jeho krehké vnútorné komponenty. Práve tým, že tlmia energiu nárazu, sa tieto súčiastky omnoho menej opotrebujú a vydržia tak v bezchybnom stave po dlhé roky. Vďaka veľmi trvácnej farbe a bodovému spôsobu tlače sa farba z obalov neošúcha, neoškrie, nevybledne ani sa nezmení. Budete ho tak môcť dlhodobo používať bez akejkoľvek viditeľnej neželanej zmeny. Váš telefón bude navyše s obalom vyzerať atraktívne a presne podľa vašich predstáv. Stačí si len vybrať vhodný model, ktorý bude presne spĺňať všetky vaše požiadavky.

Do práce aj na párty. Vyberte si obal na každú príležitosť

Lev salónov alebo skôr šedá myška? Rodený minimalista alebo skôr bohém? Nech už je váš životný štýl a povaha akákoľvek, u nás si veľmi rýchlo nájdete to, čo hľadáte. Ak sa chcete so svojim obalom blysnúť na oslave či večeri s priateľmi, stavte na niektoré puzdro z kolekcie Design Case. Tieto obaly na Xiaomi 12X nasledujú najnovšie trendy a vyzerajú na prvý pohľad jednoducho fantasticky! Na slnku a svetle krásne vyniknú umelecké vzory Gold Abstract doplnené o zlaté odlesky a trblietky. Na večerné posedenia sa skvele hodia mramorové motívy s prvkami drahých kovov. Pre dámy sú zdrojom potešenia naše pastelové vzory s divokými kvetinami a veselými farbami, pre pánov sa zas hodia geometrické vzory v tlmených tónoch alebo vzory bieleho mramoru. Že ste skôr milovníkom „starých dobrých časov“? Potom stavte na vintage vzory, ktoré potešia nejedného pamätníka. Ak vám pasujú skôr vtipné obrázky, stavte na zvieracie vzory alebo komiksy s vtipnými textovými úryvkami. Vyberte si jednoducho podľa svojho gusta to, čo sa vám páči a sedí vášmu vkusu.

Odľahčený telefón Xiaomi 12X

Atraktívny telefón v odľahčenej verzii za skvelú cenu? To je Xiaomi 12X. Užijete si s ním krásny 6,28 palcový displej s Full HD+ rozlíšením a obnovovacou frekvenciou skvelých 120 Hz. K tomu si pridajte aj rýchle nabíjanie s výkonom až 68 W a kapacitu batérie 4 500 mAh. Spoločne so stereo reproduktormi a výkonným čipsetom tak získate ideálneho spoločníka pre hranie online hier alebo prácu s náročnejšími aplikáciami. Čaká vás s nám aj kvalitná fotovýbava s hlavným objektívom v rozlíšení 50 Mpx doplneným o 13 MPx širokouhlý a 5 MPx makro fotoaparát.