+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi 12 Pro

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Pretože kvalitný obal je dnes už samozrejmosťou

Obal na Xiaomi 12 Pro by ste si dnes mali zadovážiť hneď, ako si tento skvelý model telefónu objednáte. Slúži totiž ako jeho druhá koža – taká, ktorá ho ochraňuje za všetkých okolností. Kvalitný kryt sa postará o bezpečie vášho mobilu pri pádoch z vyššej výšky ako aj pri pôsobení prachu, vlhkosti a nečistôt. Efektívne vaše zariadenie chráni pred škrabancami, vrypmi, preliačeniami. Tým, že absorbuje energiu nárazov taktiež ochraňuje vnútorné komponenty mobilu a stará sa o to, aby vaše zariadenie vydržalo čo možno najdlhší čas v čo možno najlepšej kondícii. Obal z telefónu nemusíte nikdy dávať dole – je totiž perfektne prispôsobený nielen svojimi rozmermi, ale aj výrezmi na externé komponenty, fotoaparát aj nabíjací port.

Štýl, ktorý vám na mobile bude vyhovovať

Bezpečnosť a funkčnosť je pri obaloch na telefón dôležitá. Zabúdať by sme ale nemali ani na štýl, ktorým môžete inšpirovať, zaujať aj ohúriť. Vyberte si teda presne ten, ktorý sa vám bude hodiť do šatníka ale zároveň vypovie niečo viac aj o vašom životnom štýle či náture. Ak ste minimalistom, zvoľte si priehľadný obal kolekcie Ultra Slim. Ten vášmu mobilu zaručene nepridá ani centimeter navyše. Pokiaľ vám nevadí trochu farieb, vyberte si ten zo série Ultra Slim Design. Na priehľadnom silikóne sú tu vyobrazené motívy kvetov, exotického ovocia alebo obľúbených zvierat. Že ste skôr fashion girl, milujete farby a všetko, čo má štýl? Potom siahnite po puzdre na Xiaomi 12 Pro s kreslenými motívmi fashion girls s rôznymi doplnkami a v rôznych situáciách. Ak ste dušou umelec, ideálne sa pre vás budú hodiť kryty s abstraktnými akvarelovými vzormi doplnené o prvky zlatých trblietok. Dodajú vám pocit výnimočnosti a prebudia vašu fantáziu pri každom pohľade. Fanúšikov prírody iste potešia najrôznejšie motívy divokých kvetov alebo jemných rastliniek, motýlích krídel či listov stromov. Ste športový fanúšik? Potom si zas nenechajte ujsť obaly s motívmi basketbalových, futbalových či volejbalových lôpt a iných detailov vášho obľúbeného športu. V našich kolekciách sa niečo nájde aj pre najmenších používateľov, ktorú majú radi farebné obrázky, kreslené motívy a výraznejšie farby.

Obal na telefón Xiaomi 12 Pro vo vlastnej réžii

Že vám nevyhovuje nič, čo ste doteraz videli? Výborne! Presne pre náročných používateľov sme pripravili možnosť, ako si môžu obal na telefón Xiaomi 12 Pro vytvoriť celkom sami. Stačí, keď si vyberiete svoju obľúbenú fotografiu, doplníte ju o textové polia, obľúbené farby alebo predpripravené motívy z našej dielne a budú sa diať zázraky. Na obaloch ideálne ukážu fotografie zo svadby, rodinných osláv alebo dovoleniek, na ktoré radi spomínate, ďalej momentky s priateľmi, fotky vašich ratolestí či domácich miláčikov. Na svoj kryt si jednoducho môžete vybrať všetko, čo máte radi a chcete si to denne pripomínať. Výroba krytu s vlastným motívom je veľmi jednoduchá. Všetko zvládnete v našom online editore. Jeho intuitívne prostredie sa skvele hodí rovnako pre vycvičených grafikov ako aj pre neskúsených používateľov. Keď budete so svojim návrhom spokojní, jednoducho nám ho pošlete a my ho vytlačíme v prvotriednej kvalite na biely podklad – tak, aby každá farba vašej grafiky čo najlepšie vynikla.

Xiaomi 12 Pro: Pretože vy si zaslúžite viac

Kvalitná fotovýbava, rýchle nabíjanie a príjemná cenovka. To všetko a omnoho viac ponúka telefón Xiaomi 12 Pro. Tento telefón dostal čipset novej generácie Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 doplnený o 8 alebo 12 GB operačnej pamäte. Vďaka tejto výbave poskočil grafický výkon telefónu až o 30 %, takže hry aj náročnejšie videá už pre vás nikdy nebudú problematické. So smartfónom Xiaomi 12 Pro taktiež získate 6,73 palcový displej s 2K rozlíšením a adaptívnu zmenu plynulosti displeja až do 120 Hz, čím vďaka technológii LTPO šetrí energiu. Pod displejom nájdete samozrejme aj čítačku odtlačkov prstov a ochranu Gorilla Glass Victus.