+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Xiaomi 12

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Prečo je potrebné zabezpečiť si obal na telefón

Aj vám sa občas stane, že vám telefón vypadne z ruky práve vtedy, keď to najmenej čakáte? Napríklad pri behu na autobus alebo pri rannej rozcvičke? Je škoda, keď sa vám toto drahé zariadenie poškodí a stratí tak v priebehu niekoľkých minút svoju hodnotu. Nemusíte však byť prehnane opatrní ani meniť svoje každodenné návyky. Radšej sa zamyslite nad tým, ako sa dá váš mobil bezpečne uchrániť aj keď vám náhodou spadne. Riešením je odolný obal na mobil. Ochráni telefón od škrabancov, odrenín, vrypov aj úplného rozbitia. Navyše vyzerá dokonale a presne podľa vašich predstáv.

Spoznajte všetky výhody krytov na Xiaomi 12

Hľadáte bezpečného partnera pre svoj telefón? Potom stavte na knižkové obaly. Vďaka tomu, že sa dajú veľmi jednoducho otvárať, vám poskytnú ľahkú obsluhu a ochranu absolútne celého zariadenia. Ak by ste si priali dokonalú ochranu celého vášho telefónu vrátane obrazovky, ale nemáte miesto vo vrecku alebo v kabelke, nemusíte siahať po knižkových obaloch. Naopak pokojne siahnite aj po silikónových alebo plastikových krytoch. Ich predná hrana totiž o niekoľko milimetrov presahuje úroveň obrazovky, a tak sa nikdy nestane, že by sa poškodili pri kontakte s rovnými povrchmi. Svoj mobil tak pokojne pokladajte na stôl v práci, podlahu alebo iné povrchy. Bez obáv z poškodenia a zašpinenia. Obaly na telefóny Xiaomi 12 od etuo.sk sú ľahké a zároveň perfektne sedia na vašom zariadení. Veľmi jednoducho sa nasadzujú aj skladajú bez akýchkoľvek poškodení zariadenia aj samotného obalu. Sú odolné voči vlhkosti, prachu aj iným nečistotám, vyblednutiu farieb alebo ich zmenám, a taktiež voči zmenám tvaru.

Obal na každú príležitosť

Chcete sa blysnúť na narodeninovej oslave, dôležitej obchodnej prezentácii alebo v škole pred spolužiakmi? Potom stavte na štýlové kryty od etuo.sk. Nájdete u nás silikónové, kožené aj plastikové modely v rôznych prevedeniach. Ak si prajete pôsobiť so svojim telefónom elegantne a štýlovo, doprajte si napríklad obal Wallet Book potiahnutý ekokožou. V ponuke ich u nás nájdete v jednofarebnom prevedení vo svetlých aj tmavších dotieňoch podľa toho, čo máte najradšej. Pre minimalistov, ktorí sa chystajú svoj telefón nosiť so sebou do prírody alebo do extrémnych podmienok, sa bude ideálne hodiť obal Soft Flex. Tieto silikónové kryty sú veľmi odolné, flexibilné a na telefóne pôsobia prirodzene. Môžete si s nimi navyše zvoliť kombináciu rôznych potlačí a farieb podkladov presne podľa svojich predstáv. Že milujete svoju rodinu a priateľov chcete ju mať so sebou neustále nablízku? Potom si vyberte možnosť tvorby vlastného motívu obalu na telefón Xiaomi 12. Na svoj mobil si tak môžete dať akúkoľvek fotografiu, ktorú máte radi – či už pôjde o vašu fotku zo svadby, maturitného plesu, oslavy okrúhlych narodenín alebo rodinnej dovolenky. Doplňte ju o svoje obľúbené farby, mottá alebo obrázky, ktoré sa vám páčia. Vznikne tak obal na telefón podľa vašich prianí. Výroba je v našom online editore veľmi jednoduchá a zvládnete ju aj bez predchádzajúceho sťahovania aplikácií či skúseností s grafickým programom. Prostredie je intuitívne a pochopí ho každý, kto používa internet a svoje mobilné zariadenie alebo počítač. Nezaberie naviac veľa času, a tak vám už nič nestojí v ceste k originálnemu krytu, aký nemá nikto na svete.

Pokročilý smartfón Xiaomi 12

Nový procesor, rýchle nabíjanie a príjemná cenovka. To všetko a omnoho viac ponúka telefón Xiaomi 12. Stretnete sa pri ňom s naozaj konkurencieschopnou výbavou, ktorá obsahuje 6,28 palcový OLED displej s Full HD+ či úplne nový čipset Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1 doplnený o 8 alebo 12 GB operačnej pamäte. Vďaka tejto výbave poskočil grafický výkon telefónu až o 30 %, takže hry aj náročnejšie videá už pre vás nikdy nebudú problematické. Smartfón Xiaomi 12 prichádza v čiernom, jemne ružovom aj modrastom vyhotovení a novinkou je zelený variant vo vegánskej umelej koži.