CHRISTMAS SALE zľavy až do -50% | Vidieť viac »

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Wiko View 4

Obaly pre Wiko View 4


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Wiko View 4 Lite, sú úplne iné modely-

ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Kryty na Wiko View 4 podľa vašich predstáv

Čo čakáte od svojho obalu na telefón? Aby dobre sedel a bol príjemný na dotyk? Alebo maximálne odolný a zároveň štýlový? Chceli by ste, aby sa hodil vášmu štýlu a vynikal kvalitou i flexibilitou? Naše kryty z etuo.sk spĺňajú to všetko. Sú vyrobené z odolného a zároveň flexibilného TPU materiálu, ktorý váš telefón pevne obopne a nepustí k nemu ani ten najmenší škrabanec, ryhu alebo poškodenie. Naviac obaly na milimeter sedia rozmerom vášho Wiko View 4 čo sa týka výrezov na fotoaparát aj adaptér. Teraz si už len stačí vybrať, akú farbu, materiál a motív si pre svoj kryt vyberiete.

Noste kryty na mobil, ktoré sa nosia

Hitom tejto sezóny sú aj drevené kryty s prírodným vzorom, ktoré sú unikátne a zároveň o vás povedia, že ste milovníkom prírody a prirodzenosti. Veľmi obľúbené sú aj gravírované puzdrá s minimalistickými vzormi a kovovými farbami. Mnohí vyhľadávajú napodobeniny prírodného mramoru v kombinácii s pastelovými farbami a jednoduché menšie vzory. No a nestarnúcou klasikou sú transparentné obaly vhodné takmer pre každého, kto chce nechať vyniknúť dizajn svojho telefónu. Okrem vzorov si môžete vybrať aj strih a materiál svojho obalu. Bude ten váš knižkový alebo plastikový? Zakúpite si ho v plastikovej, koženkovej alebo skôr gumenej podobe?

Wiko View 4 ako stvorený pre mladých používateľov

Chcete si dopriať extra dlhý čas strávený surfovaním po internete, hraním hier, fotografovaním či prácou? Potom bude pre vás dobrou správou, že telefón Wiko View 4 vám vďaka batérii s kapacitou 5 000 mAh vydrží celé 3 dni bez potreby nabíjania! Naviac inteligentný fotoaparát s rozlíšením 13 MPx sa postará o dokonalé zábery a skvelé videá. S moderným prepracovaným dizajnom a ďalšími zaujímavými prvkami sa tak stane telefón Wiko View 4 vašim najlepším partnerom do práce, na doma ale aj na všetky cesty.