+421 233056423 Po - Pia 9:00 - 17:00
 
 
SCHRÁNKA
 
Košík
je prázdny
+
+
+

Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Wiko View 3

Obaly pre Wiko View 3


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Wiko View 3 Lite, sú úplne iné modely.

FILTRE
ukázať
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE
ukázať
Len dostupné
Zobraziť

 

 

Efektívna ochrana vášho telefónu

S našimi odolnými krytmi si nemusíte lámať hlavu s tým, aby ste svoj telefón udržali v bezpečí, nepoškriabali ho alebo niekde náhodou neodreli. Jednoducho si užívaje život. Naplno. A najlepšie s kvalitným krytom na telefón, ktorý budete milovať. V Etuo.sk vám s tým radi pomôžeme. Nájdete u nás totiž viac ako 200 kvalitných obalov s moderným dizajnom presne podľa vašich predstáv. Nie je nič jednoduchšie, ako vybrať si ten svoj, kliknúť naň a tešiť sa, kedy pristine pred vašimi dverami. Naviac ide aj o skvelý darček, ktorým ukážete svojim najbližším, že vás zaujíma ich bezpečie a zároveň ste originálni a zábavní spoločníci.

Originálny obal presne podľa vášho vkusu

Vyskúšajte napríklad klasický transparentný obal z kolekcie Crystal Cover. Je celkom priehľadný a 100% zachováva design vášho telefónu tak, aby ho jednoducho bolo vidieť! Na výber však máte aj flexibilný plastikový obal z kolekcie Soft Flex. Ohne sa presne podľa toho, ako si to predstavujete a vďaka svojim vlastnostiam dokáže absorbovať energie z nárazov. Veľmi ľahko sa naviac umýva. Ak si prajete rozprúdiť s každým pohľadom na svoj telefón krv v tele, siahnite po kolekciách Foto Case alebo Fantastic Case. Nájdete tu šťavnaté motívy, pôsobivé obrazce v rôznych sfarbneiach, prírodné vzory, pútavé či vtipné obrázky ale aj hriešne dobré fotografie prírodných scenérié, vašich obľúbených jedál či domácich maznáčikov.

Wiko View 3 – dobrý pomocník na doma i na cesty

Napriek svojej príjemnej cene je telefón Wiko View 3 veľmi dobrým pomocníkom mnohým používateľom mobilných telefónov. Má moderný, štíhly a prepracovaný dizajn, batériu s veľmi dlhou výdržou a dokáže tvoriť príjemné zábery aj napriek tomu, že jeho fotoaparát nie je ten naj výkonnejší na trhu. Ponúka taktiež kvalitný displej s výrezom pre selfie kameru, LED statusové či upomienkové svetlo a taktiež 3,5 mm audio port. Ak ste teda jeden z používateľov, ktorí hľadajú komfort za férovú cenu, iste si Wiko View 3 nenechajte ujsť.