Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Wiko

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Puzdrá na telefóny Wiko v najlepšej kvalite!

Zaobstarali ste si nový Wiko telefón a obávate sa jeho poškodenia? Zahoďte starosti a spoľahnite sa na odolné obaly na smartfóny Wiko z nášho elektronického obchodu. Stačí si len vybrať. Knižkové obaly ochránia vaše Wiko zariadenie a poskytujú ochranu nielen zozadu a z bokov, ale aj spredu. Vďaka výklopnej časti na magnetický uzáver sa vám tak nestane, že sa puzdro pri páde otvorí a spadne priamo na displej. Naopak Ultraslim kryty síce neochránia displej, zato však dajú perfektne vyniknúť designu Wiko telefónu tak, aby ste si mohli jeho francúzsky štýl užívať naplno. A o ochranu displeja nech sa postará prídavná fólia alebo tvrdené sklo.

S odolným krytom bude váš Wiko v bezpečí!

Obal na váš telefón Wiko by mal však byť nielen designový, ale aj vyhovovať určitým bezpečnostným štandardom. Nesmie z telefónu ľahko skĺznuť, brániť jeho funkcionalite ani ho vo vnútri poškodzovať. My v etuo.sk k týmto atribútom pridávame aj niečo naviac – prvotriedne TPU, silikónové či plastikové materiály, špičkový servis a snahu o spokojnosť našich zákazníkov. Pretože len telefón v nekompromisnom bezpečí dokáže spraviť radosť našim zákazníkom a teda aj nám.

Vybírejte nadčasově - značky Wiko!

Francúzsky design, výkon ázijských výrobcov a viac než priaznivá cena. To všetko sa snúbi v chytrých telefónoch značky Wiko. Že ich ešte nepoznáte? Tak sa rýchlo zoznámte! Tento výrobca na našom trhu ešte len štartuje. Aj napriek tomu už za ním stojí množstvo spokojných zákazníkov, ktorí čakajú, s čím príde v budúcnosti. Zadovážili ste si ho pre dobrú výdrž batérie? Slušný GPS senzor? Alebo pre férovú cenu? Nech už je to akokoľvek, s telefónom Wiko nešliapnete v rámci strednej triedy smartfónov vedľa. Ochraňujte ho pomocou kvalitných obalov a fólií na displej a stanú sa z vás priatelia na veľmi dlhý čas!