Kryty, puzdrá, obaly pre mobil Vodafone Smart N9

Obaly pre Vodafone Smart N9


?

Ako skontrolujem model svojho telefónu?

Smartphony Vodafone Smart N9 Lite, sú úplne iné modely.

Filtre Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse
ZOBRAZIŤ NA STRÁNKE Collapse

Veľký výber obalov na Vodafone Smart N9

Milujete romantiku? Chcete, aby bol váš obal telefónu Vodafone Smart N9 neprehliadnuteľný? V našom internetovom obchode Etuo.sk pre vás máme pripravené stovky rôznych obalov v pestrom i jednofarebnom prevedení. Potešia vás minimalistické jednofarebné silikónové obaly na mobilné telefóny, rovnako tak elegantné knižkové puzdrá, obľúbené najmä vo verzii Wallet Case, kedy obal na telefón funguje zároveň ako peňaženka. Žiadané sú aj odolné kúsky, ktoré vydržia aj hrubšie zaobchádzanie a nevšedné kryty, ktoré na seba dokážu strhnúť všetku pozornosť. Ak vám lichotí exkluzivita, siahnite po puzdre pre váš Vodafone Smart N9 z eko kože. Naopak, ak vám viac vyhovuje plastický kryt, ktorý je osvedčenou klasikou, oživiť ho môžete vlastným motívom, ktorý si jednoducho vytvoríte na našej stránke. Smelo do toho, za kvalitu vášho originálneho krytu ručíme.

Výber motívov pre obaly na Vodafone Smart N9

Smartfón Vodafone Smart N9 si zaslúži ochranu podobne ako iné typy smartfónov. Len vďaka puzdrám alebo krytom sú telefóny chránené pred mechanickým poškodením. Obaly, puzdrá aj kryty na mobily Vodafone Smart N9 vyberáme iba u renomovaných výrobcov, preto spĺňajú aj tie najnáročnejšie kritériá a dokážu telefónu doslova „zachrániť život“. Naše výrobky mobilným telefónom dokonale sedia a dokážu ich perfektne ochrániť pri páde. Čo je však najlepšie, puzdrá si poradia aj prachom, ktorý síce nie je taký viditeľný nepriateľ ako škrabance či ryhy, ale dokáže telefón potrápiť možno ešte viac ako vizuálne nedostatky spôsobené bežným používaním.

Vodafone Smart N9 - informácie o telefóne

Telefónny operátor Vodafone zásobuje trh inteligentnými telefónmi s vlastným labelom. Smartfón Vodafone Smart N9 patrí k strednej triede ekonomických mobilov, čomu plne zodpovedá aj jeho výbava. Telefóny Vodafone Smart N9 sú určené pre nenáročných užívateľov, ktorí chcú hlavne telefonovať a písať sms. Model Vodafone Smart N9 však vo svojej triede vyniká prepracovaným dizajnom a príjemne ladenou konštrukciou. Nájdete na ňom aj populárnu čítačku odtlačkov prstov.